Wpis z mikrobloga

Fakty: Stonóg wrzuca kompromitujące Ziobrę i jego ministerstwo materiały, świadek który mu je przekazał jest pobity, strona spada z rowerka 'bez trybu', do sieci trafiają dziesiątki artykułów o tym jaka to super jest żona Ziobry, mających na celu zakopanie rewelacji Stonogi w SERPach...

Wypok: 'HEHE EJ DAWAJ JESZCZE DOWODY NA TO ZE KACZYNSKI BYL GEJEM HAHAHA KTO WIERZY TEMU OSZUSTOWI???' (+30) 'HEHE ZAPLACILI MI 45 GROSZY ZA WPIS LOLOL JESTEM MISZCZEM SARKAZMU' (+15)

Pytanie tylko, które mirasy to pożyteczni idioci, a które to konta kupione na allegro przez ministerstwo prawdy xD Wolny internet juz nie jest do odratowania.

#stonoga
  • 25
@pancefaus: jest jeszcze pełno artykułów o tym, że Pati Koti uznała Kurskiego za człowieka roku, 'promowanie notek', podsumowanie roku Link4, jakieś lewe zaplecza SEO i jej zdjęcia ślubne z dziennika łódzkiego. Wszystko wrzucone przez ostatnią dobę.
@pancefaus: w obrzucaniu opinii publicznej fake newsami nie chodzi o to, by robiły to tylko źródła podległe władzy, ale i inne podmioty, które owe tematy dnia na nieświadomce podchwycą. Tak samo jak nie każdy, kto wątpi tu w rewelacje stonogi jest trollem ministerstwa - wręcz przeciwnie, do pokierowania retoryki w daną stronę potrzeba masy subtelności
@PyzaLivestream: nic konkretnego, poza żoną ziobry robiącą mikrogałę i zastępca prokuratora krajowego w mafijnych sznureczkach? No jak dla mnie to dość konkretne sprawy, ale chętnie poczekam do tego sławetnego wrzucenia materiałów, by tu wrócić mieć z was bekę.