Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 371
Jakieś szalone babsko robiło mi awanturę, że nie ma jej papierosów!!11
Chciała złożyć na mnie skargę i kazała mi dać numer. Mówię jej, że numer mogę jej dać stacjonarny a kierownika teraz nie ma. Wzięła numer, za 5 minut telefon i to ona wylewa mi żale myśląc chyba, że jestem kierownikiem.
Na koniec dodała, że ona tankowała za 80 zł więc jej się należy szacunek xDD
Rzuciłam tylko, że imponująca kwota, usłyszałam chrumknięcie w telefonie i się rozłączyłam xD
#pracbaza #gorzkiezale
  • 35
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: nic jej nie musisz dawać, następnym razem powiedz że wszystkie informacje ma na paragonie i ma prawo do wniesienia skargi i tyle, ty nie masz obowiązku przekazywania żadnych informacji o pracodawcy jakieś starej lambadziarze, szkoda nerwów ;d
  • Odpowiedz
@dzikdzikdzik instalacje elektryczne robię. Ten od zniżki co jej nie chciał to do 5 innych wcześniej dzwonił i nikt nie chciał przyjechać.

Zmień branżę na taką gdzie jest brak ludzi a zobaczysz jak dziękują że w ogóle przyjechales ;)
  • Odpowiedz
@Mirkomil: To nie jest tak że nikt nie chciałbym zmienić branży na taką gdzie brakuje ludzi, tylko do takich trzeba umiejętności, doświadczenia i zaparcia (czytaj pieniędzy), a kurs nic nie da bez praktyki.

Tak poza tym to nie to że mało pracujesz z ludźmi ale masz swoich klientów którzy Cię wybierają i możesz odmówić, a kasjer czy recepcjonista nie może sobie na to pozwolić gdy widzi knura janusza który zaraz
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: Pozdrawiam koleżankę po fachu ^^ Tacy klienci potrafią umilić życie :D

Też mieliśmy podobnie...facet drze się po mnie że jego ulubionej perełki chmielowej w lodówce i co ja robię na tej stacji że tylko się obijam. A ja mówię że poniedziałek wielkanocny jest i dopiero co pracę zacząłem i musiała się skończyć skoro ludzie nie mając nic do roboty chodzą i kupują za drogi alkohol ^^

To się chłop
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spajkodron3000: przepracowałem swoje na stacji i powiem że takiego bydła jakie tam przyjeżdża to nigdzie nie spotkałem xD, chociaż zdarzali się mili klienci
  • Odpowiedz