Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 371
Jakieś szalone babsko robiło mi awanturę, że nie ma jej papierosów!!11
Chciała złożyć na mnie skargę i kazała mi dać numer. Mówię jej, że numer mogę jej dać stacjonarny a kierownika teraz nie ma. Wzięła numer, za 5 minut telefon i to ona wylewa mi żale myśląc chyba, że jestem kierownikiem.
Na koniec dodała, że ona tankowała za 80 zł więc jej się należy szacunek xDD
Rzuciłam tylko, że imponująca kwota, usłyszałam chrumknięcie w telefonie i się rozłączyłam xD
#pracbaza #gorzkiezale
  • 35
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maanius666: to u nas jest jeszcze gorzej. jest opłata za toaletę 50 gr tylko po to, żeby wioskowe żule nie przychodziły i nie korzystały z naszej toalety bo jak była za darmo to działy się tam dantejskie sceny. I też są ciągle jazdy o te opłatę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vegetassj1: Nie chodzi o zgłoszenie, chodzi o to "co sobie ludzie myślą" xD

Większość stwierdziła że wręczanie prezentów swoim klientom i odwrotnie to próby przepupstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z jednej strony wykopki się śmieją z starych babć które tak mówią, a sami to robią...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mirkomil: Bo w momencie kiedy piszesz coś wbree ich myśleniu to zaczynają ciebie krytykować i wyzywać od najgorszych bo śmiesz mieć inne zdanie lub inne doświadczenia niż ich wyimaginowane :)
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: i właśnie dlatego powinni zakaz handlu poszerzyć o wszystkie sklepy! Pracownik stacji to niby gorszy człowiek, że nie ma mieć wolnej niedzieli? Zatankować na zapas zawsze można ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz