Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie w nocy ''Soviet Republic'' na które chorowałem już od dość dawna - na Steamie było przecenione z 19.99 funtów na 13.99 i przyznam wam że wszelkie gry typu SimCity czy Cities in Skylines się chowają. Dopiero się bawię kilka godzin a już stworzyłem sieć GS-ów z własnymi piekarniami i zakładami mięsnymi a wszelkie nadwyżki idą na eksport za dolary bo zacząłem od miasteczka zlokalizowanego przy granicy zachodniej :D Przy okazji postawiłem magazyn gdzie importuje chemikalia za ruble i sprzedaje je na zachód za dolary, zarabiając na inne potrzebne mi surowce :D A to dopiero kilka godzin rozgrywki - na razie w trybie boskim ale kroci mnie żeby spróbować z ograniczonymi budżetami. Teraz rozgryzam jak działają kołchozy żeby nie musieć importować płodów rolnych. No bajka ! Szczerze wam polecam na długie zimowe wieczory, znaczy się noce - znaczy się dzień dobry bo to już rano xD

#gry #steam #workersresources #sovietrepublic #pcmasterrace
Pobierz MarianoaItaliano - Kupiłem sobie w nocy ''Soviet Republic'' na które chorowałem już o...
źródło: comment_vRKSHJZphwiFYI5cCIHpJ7I2ZJNYLZ1D.jpg
  • 64
@MarianoaItaliano: Jedyne co w tej grze jest jak na razie na tyle skopane, że odechciewa mi się grać to układ budynków. Nie można przez to budować według wizji czy zgodnie z ułożeniem terenu tylko trzeba kombinować, wyrównywać góry i wszystko rozpieprzać bo a to brama wjazdowa jest tyłem do drogi głównej i trzeba budować objazdy, ale nie można objazdu zrobić, bo przecina się z taśmociągiem a nie ma możliwości ustawić budynku
@Tasde co do planowania - odznacz opcje w menu budowania "zbuduj za ruble", postaw budynek tak jak chcesz i potem kliknij na budynek i wybuduj
@Osiedlowydiler jest gorzelnia w tej grze

A co do opa to się nudzi ta gra bo dalej jak zbudujesz całe drzewko przemysłu to nie ma co robić xd
Na początek polecam iść w ropę, najprostszy dochodowy przemysł, na podstawowej mapie w okolicach stolicy - Luszcie jest idealny