Wpis z mikrobloga

@Pilaf: Ale akurat w sprawie Blidy mówi coś oczywistego, kobitę odstrzelili marni wykonawcy działań pod publiczkę, wysłali amatorów, kamery czekały na wyprowadzenie Blidy w kajdankach a tutaj komuś puściły nerwy i oddał strzał, kobita zmarła a ludzie biorący udział w zatrzymaniu umyli broń, zacierali ślady itd bo przecież jak tu się przyznać że to służby #!$%@?ły tak prostą akcję jak zatrzymanie kobiety i zatrzymywaną odstrzelili zanim uchwyciły ją kamery partyjnej telewizji?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Slucham_psa_jak_gra_: pisząc o kaftanie zakładasz że mu odwaliło, ja natomiast myślę że to bardzo przemyślany ruch - w końcu jak go prędzej czy później zawiną to będzie mieć argument że władza chce kryć swoje afery, na które on ma milyony dowodów ale dziwnym trafem ich nie pokaże
Grubymi nićmi szyte ale ci co mu wpłacają kasę uwierzą, a biznes będzie się kręcić
@choleryk: Dokładnie tak. Koleś robił całe życie wały, jeździł w obstawie BOR, mimo braku jakiejkolwiek funcji i kiedy w końcu go zgarnęli to nikt się nie dziwił. Co prawda sąd powinien orzec o winie, ale sam fakt obracania się w takim towarzystwie już świadczy przeciw Blidzie.
@Pilaf: po prostu warto sobie to sobie uświadomić że w tym kraju jawnie się was zrobi w #!$%@?. Wiele spraw jest oczywistymi manipulacjami. Równie dobrze ty możesz być trollem manipulującym opiniami. To że na coś nie ma dowodów lub jest `zamiecionee pod dywan nie znaczy że jest logiczne. Nie myśl że chciało mi się to pisać nagrałem to głosowo i życzę ci ciężkiej pracy w poniedziałek.