Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: Mnie babka w Lidlu tak #!$%@?ła i jeszcze miała plakietkę kierownik kas xD Mówie jej by otworzyła drugą kase a ona,że mała kolejka jest i mówie do niej ale za chwile będzie długa bo duzo ludzi jest w markecie i zmierzają do kasy TEJ JEDNEJ KASY Okazało się ze po dosłownie moich słowach kilka sekund dołączyło z 5-6 osob do kasy i kolejka bardzo długa się zrobiła. Taka o
  • Odpowiedz
  • 28
@suqmadiq2ama ostatnio w biedrze jakaś baba się nie #!$%@?, podeszła do zamkniętej kasy i wcisnela jakiś przycisk który zaczął dzwonić dzwonkiem na cały sklep. Po chwili przybiegla kasjerka i otworzyła tą kasę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@suqmadiq2ama: to serio jest odbierane za coś dobrego? Co jakiś czas, jak kasjerka zaspała z wciśnięciem guzika, to pytałem czy można otworzyć kasę i myślałem, że to było nieuprzejme z mojej strony xD nie wiem czemu
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama no fakt bohater. Kasjerka lubi sobie popracowac pod presja i na pelnej szybkosci a jakis debil poprosi o otwarcie drugiej kasy i caly dzien #!$%@?...

serio jakby sie dalo to wszystkie bylyby otwarte
  • Odpowiedz
@draxter: nikt lepiej nie zadba o Twoje potrzeby niz Ty sam.
Wiec przestan liczyc na innych i zacznij to robic sam.

Ah, i jesli myslisz - ale jak tak zrobie (w sensie sam zadbam o swoje potrzeby, np wolajac kasjerke) to bede znienawidzony i nielubiany - dokladnie tak bedzie, zachowasz jednak szcacunek sam do siebie (bo zrobiles to co bylo Ci potrzebne).

Coz, aby sie wyrazic trzeba sie narazic i
  • Odpowiedz