Wpis z mikrobloga

Organizujemy skromnego sylwestra i chcemy jako dodatek do wódeczki dać deskę z dobrociami, kupiliśmy jakieś dwie paczki lepszych kabanosów, sery pleśniowe, do tego damy pasztet własnej roboty, co jeszcze by pasowało?
#sylwester #gotujzwykopem
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kabasyl: ale jak będziesz robił jakiś dip czy coś to zrób w większej misce i daj kilka mniejszych tak żeby każdy gość mógł higienicznie nabrać dla siebie
  • Odpowiedz
@shnitzel: to jest taki typ człowieka co jak @Wejszlo: napisał, jak dasz do jednej miseczki coś dobrego to wsadza lapsko miesza i je po jednym, a nikt inny już nie ruszy, jest tylko osoba towarzyszącą, więc c--j xD
@Sebeq92: dzięki, spróbuję
  • Odpowiedz
@kabasyl: ha, o to też mi chodziło (przede wszystkim) ale np. jak ktoś gryzie nachosa i takiego ugryzionego macza w tym wspólnym sosie to zostawia tam swoją ślinę pełną bakterii. Łatwo złapać syfa bo w sumie nigdy nie wiesz co mają inni ludzie. Już nie mówiąc, że niektórzy nie myją rąk po toalecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) bezpieczniej przygotować naczynia dla każdego, więcej mycia ale higieniczniej
  • Odpowiedz
@kabasyl: Czasami na stoiskach z mięsem można kupić wędzoną słoninę,jak dla mnie to lepsza niż mięcho.
W Carrefourze kiedyś widziałem coś takiego na tym dziale co sprzedają na wagę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kabasyl: pamiętaj. Na sylwka schodzi to co możesz wziąć i zjeść od razu. J-----e się z talerzykami to za dużo zachodu. Jakies koreczki, tapasy czy cos takiego. Dobry jest też tatar z łososia na grzankach. Szybko i prosto
  • Odpowiedz