Wpis z mikrobloga

Organizujemy skromnego sylwestra i chcemy jako dodatek do wódeczki dać deskę z dobrociami, kupiliśmy jakieś dwie paczki lepszych kabanosów, sery pleśniowe, do tego damy pasztet własnej roboty, co jeszcze by pasowało?
#sylwester #gotujzwykopem
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kabasyl: paszteciki, może barszcz do picia na ciepło. Uprzedźcie gości, że będzie poczęstunek żeby nie przyszli na głodnego. Miałem sytuacje, że zapraszałem ludzi na skromne siedzenie przy piwku a oczekiwali c--j wie czego
  • Odpowiedz
@kabasyl śliwki w boczku! Suszone śliwki owijasz w cieniutkie plasterki wędzonego boczku (1/2-1 plasterek na sztukę), spiąć wykałaczką, upiec/usmażyć do zezłocenia.
No i konfitura z czerwonej cebuli - niby nic a deska od razu lvl wyżej :)
  • Odpowiedz
@kabasyl w biedrze są czasami takie małe zawijaski z ryżu w środku, a owinięte jest to liściem, hmm....winogrona? Jest to pikantne dość i spoko pomysł do takiej dechy. Widziałem tam też mini ogoreczki konserwowe, pikantne. Też polecam
  • Odpowiedz
@kabasyl: @NickciN:
przeciez trolluje. Na imprezach albo jedzenie albo d---i, bo po dragach i tak nikt nic nie zje ?

To co napisales jest super, a jak chcesz zaszpanowac to zrob szarpana wolowine bbq, zupe tajska albo tatara po prostu. I co wazne jezeli chcesz zrobic wrazenie to musi tego byc malo. Tak zeby kazdy (nawet nie kazdy, bo ktos sie spozni itp) dostal troche, mial smaka i
  • Odpowiedz