Wpis z mikrobloga

Nasz pracownik dostał mandat od straży miejskiej ( 30 zł i 5 pkt ) za to że wjechał pod blok na którym jest faktycznie zakaz wjazdu ale dopisek - nie dotyczy mieszkańców osiedla, to jak kur. mamy jezdzic instalowac kablowke i internet jak nie mozna dostac sie pod blok, chlopaki maja biegac kilometry z drabinami, narzedziami i innym sprzetem ? czy straz pozarna i pogotowie tez taki mandat dostaną ?

#!$%@?ło mnie z rana. jakby na mnie trafiło to bym chyba wyśmiał Panów Strażników i mandat potargał przy Nich.. co za kraj..

#polska #strazmiejska
  • 24
  • Odpowiedz
@jarezz: znak B-1 nie jest ujęty w taryfikatorze, wieć straż miejska może sobie dowalić mandacik z przedziału 20-500 zł

@Trutka: straż miejska została wezwana przez jakiegoś sąsiada................................ brak mi słów
  • Odpowiedz
@jarezz: taaa.. jednak zbyt pochopnie oceniłem straż miejska bo jak widać dali najniższy wymiar kary i jeszcze pozwolili iść do spółdzielni po zgodę, której niestety nie dostał...widać idiotów mają w tej spółdzielni a straż sąsiedzka też widać niczego sobie...
  • Odpowiedz
@szoon: wychodzi na to, że goście dali mandat, żeby sobie nie robić problemów w pracy. Są wyjątki od reguł, więc i strażnik też człowiek się zdarza. Punktów szkoda.
  • Odpowiedz