Wpis z mikrobloga

Baby to takie materialistki, że masakra. Mam 3 koleżanki w wieku 25-35 lat, wszystkie trzy mężatki. Tak się składa, że mężowie wszystkich trzech pracują za granicą - jeden jest jakimś podwykonawcą i pracuje w budowlance w Niemczech, drugi jest kierowcą tira i sra do żwira i robi trasy po krajach UE, a trzeci pracuje w czymś w rodzaju tartaku/hali produkcyjnej w Norwegii i wykonuje drewniane, duże elementy i podzespoły do różnych rzeczy. W każdym bądź razie chłopaki ciężko pracują za granicami naszego kraju, zarabiają bardzo dobre pieniądze, ale oczywiście coś kosztem czegoś - w Polsce są albo tylko na weekendy i święta, czasami raz na jakiś czas zjeżdżają na tydzień i znów tyra na Zachodzie.

No i do tej pory uważałem, że dziewczyny w sumie spoko laski, ale oczywiście życie zweryfikowało moje poglądy, bo patrząc na nie to wychodzi, że ci faceci jebią ciężko, żeby swoje damulki utrzymywać w Polsce. Jedna z nich to w ogóle z pogardą powiedziała, że jak facet nie zarobi tych minimum 5k miesięcznie no to on nie jest facet i jak on sobie wyobraża utrzymać rodzinę. Myślę sobie ja #!$%@?, jestem z małej miejscowości, tutaj 5k miesięcznie to zarabiają co najwyżej dyrektorzy banków, jakieś urzędasy czy właściciele firm. Wiem, że może w Warszawie czy innym mieście wojewódzkim 5k na rękę nie robi aż takiego wrażenia, ale w miejscowości 20k mieszkańców niektórzy za 5k to daliby się pokroić. Ja sam mam nieco więcej, ale to i tak tylko dlatego że sobie dorabiam po godzinach i w weekendy, byłoby mi ciężko normalnie w jednej firmie pracując 40h tygodniowo tyle zarobić. No ale co to znaczy "utrzymać rodzinę", a ona do tego utrzymywania rodziny się nie dorzuca, przecież jest rodzicem i matką dzieci? Zadałem takie pytanie, że skoro jej mąż zarabia 5k i musi utrzymywać rodzinę to czy ona też te 5k na rękę ma, żeby wspólnie z mężem, jako jedno z dwójki rodziców rodzinę utrzymywać? Oczywiście inba się zrobiła taka, że wyszedłem na #!$%@?, że ona się przecież DOMEM zajmuje i jak ona ma to pogodzić. To mówię niech mąż zjedzie do Polski, zacznie zarabiać te 3-4k, Ty zarobisz z 3-4k i będziecie mieli więcej niż teraz, a domem będziecie się zajmować wspólnie - OHOHOHO #!$%@?, TO NIE TAKIE PROSTE, BĘDZIESZ MIAŁ RODZINĘ TO ZOBACZYSZ!!!! Nie no, wiadomka wygodniej robić za 1800zł na rękę, resztę mąż doniesie.

Zapomniałem wspomnieć, że te wszystkie trzy dziewczyny mają wspólne konta ze swoimi mężami. I laska nr 2 ostatnio sprawdza w apce mobilnej czy przyszła kasa jej męża i co się okazało przyszło prawie 300 euro mniej niż zwykle. Laska od razu telefon i dzwoni do męża i go #!$%@? przy ludziach, że jak to 300 euro mniej, że ona planowała kupić nowa pralkę, bo stara już ledwo działa, a w ogóle on jej obiecał że zabierze ją w tym roku na wakacje, bo dawno nigdzie nie byli, a teraz 300 euro mniej przyszło. Gość tam się podobno tłumaczył, że się rozchorował, a że tam nie ma jakiś zwolnień lekarskich i urlopów, bo robi tak jakby na swoim to po prostu 2 dni przeleżał z gorączką i zarobił te 300 euro mniej. To laska ze łzami oczach telefon odrzuciła, cała czerwona mówi że on jest chyba niepoważny, że TO AŻ 300 EURO, jeszcze włączyła apkę kalkulatora i sprawdziła na szybko kurs euro i że właśnie ONA JEST W PLECY PONAD 1200ZŁ! ONA, rozumiecie?

Laska nr 3 jeszcze niczego nie odwaliła, ale podobnie jak pozostałe dwie koleżanki pracują w Polsce za jakieś - tak podejrzewam - 2-2.5k. I nie wiem czy to ja jestem #!$%@?ęty, ale przestałem się już dziwić dlaczego ja jestem sam. No jakbym miał tyrać na takiego darmozjada to bym się chyba pewnego dnia po prostu powiesił na gałęzi. I oczywiście głównie winię te laski, ale ci ich mężowe to takie cucki że głowa boli, tak sobie dać w kaszę dmuchać przez jakąś babę, tragedia.

#niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #materializm #pieniadze #pracbaza
  • 130
  • Odpowiedz
@frikuu:
Coś w tym musi być, usłyszałem kiedyś od pewnej nieszczególnie pięknej i "troszkę przy tuszy" dziewczyny tekst "chciałeś Panią to płać na nią". Teraz jest troszkę bardziej przy tuszy i jej Pan już chyba na nią nie płaci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ishvarta: Patologią jest, że korzystają z finansów swoich mężów zarabiających znacznie lepiej jednocześnie strofując ich BO ZA MAŁO ZAROBILI. Ciekawe, czy facet też po nich jedzie, że zarabiają ochłapy? Zawód mogą zmienić, nie ma tu ograniczeń.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@frikuu: też znam taki przypadek. Chłop tyra robi remonty w Great Britain a żona p0lka siedzi na doopie w domu, w życiu w pracy nie była, telwfon tylko Iphone, samochód to tylko Audi a3 bo idealny dla niej, amfa na imprezkach, dzieci z babcią a ta lata na solarium, fryzjer a w piątunio imprezy. A ten tyra i przyjeżdża na weekend raz na dwa miesiące XDDD
  • Odpowiedz
@kakuter: nie wiem, ciekawi mnie po prostu to zjawisko że te które nie potrzebują faceta żeby je utrzymywać i żyć zazwyczaj są same. I niekoniecznie są ultrabrzydkie.
na pewno jest procent lasek które są #!$%@?ęte ale tym samym korelowalibyśmy fakt że zaradna/dobrze zarabiająca kobieta = chory człowiek.
Oczywiście takie laski nie są bez winy, często mają #!$%@? wymagania - ale faceci też chcą mieć jakąś przewagę nad kobietą: czy to w
  • Odpowiedz
Dlatego branie sobie laski która zarabia znacząco mniej od faceta to przejaw #!$%@?


@KochanekAdmina: Kobiety zawsze będą szukać facetów bogatszych od siebie. Pewnie że są wyjątki, ale na ogół taki jest trend.

tragedią są polscy faceci bez jaj, niestety. Biorą takie tępe dzidy, a później idą w alkoholizm "no bo ja #!$%@? a żadnego szacunku ze strony partnerki nie mam". Idioto siebie najpierw zacznij szanować, ale wóda smakuje lepiej niż prawda
  • Odpowiedz
@slako: to zależy czy jest się materialistką czy nie.
Mnie by nie przeszkadzało jakby facet zarabiał mniej niż ja, ale na bank nie brałabym pod uwagę kolesia którego życiową ambicją jest rypanie w januszexie za minimalną i brak chęci do zmian. Czyżby to wyrachowanie?
Bo dla mnie to takie samo pasożytowanie jak te laski OPa, tylko zamienione płcie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@frikuu: mało tego jeszcze się kłócą nin stop, a jak się pożrą ostro to ona go jeszcze #!$%@? na przykład piątek że dzisiaj idzie z koleżankami na miasto XDDD. To co on robi? 0,7 whisky, dwa blanty i tak się skuje w tej Anglii że sam go nie raz zanosiłem do łóżka bo normalnie tak zrobiony że nie ma siły się ruszyć, wiem bo z nim mieszkałem pół roku a znam
  • Odpowiedz
Kobiety zawsze będą szukać facetów bogatszych od siebie. Pewnie że są wyjątki, ale na ogół taki jest trend.


@salad_fingers: ja sobie doskonale z tego daje sprawę, ale warto może popatrzeć na taką co zarabia 4k kiedy my 5k, a nie taką co dostaje 1000zł na czarno kiedy my mamy 6k xD
  • Odpowiedz
@frikuu: jedyne co trzeba zrobić to znaleźć sobie normalną laskę. No ale jak faceci w 1. kolejności myslą #!$%@?, a nie normalnymi kategoriami, to sobie potem jebią zagranicą na takie głupie #!$%@?.
  • Odpowiedz
no przeciez napisalem widzialy galy co braly nie wiem z czym polemizujesz. Ale z drugiej strony nawet jezeli wezmiesz sobie p0lke to mozesz ja sobie "wychowac" ipo prostu walczyc z jej p0lackimi nawykami, o to mi chodzi. Mozna sobie kobiete "wychowac"


@kfiatek_na_parapecie: Polemizuję z tym, co napisałeś, że to w 100% wina tych mężczyzn. Jak masz do czynienia z kimś, kto bardziej od twojego zdrowia przejmuje się kupieniem nowej pralki i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frikuu: ale #!$%@? p0lki lochy xD
Wiadomo, że problem daje efekty w obie strony i nie wynika tylko z zachowania kobiet (jakby się facet szanował, to by rozszyfrował taką zdzirę, albo się post factum zreflektował i przynajmniej powalczył o dzieci), ale też z dziadostwa facetów, którzy się godzą na byle kogo i nie potrafią ustawić takiej laski do pionu. Nie pasuje jej? To śmiało, niech idzie i zarobi brakujące 1200. Moja
  • Odpowiedz
@slako: a po co facetowi wysoka baba? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sugerujesz że jestem bananowcem? Otóż nie tym razem. Pochodzę z małej miejscowości z Polski B. Szkoda klawiatury żebym tu pisała życiorys ale tak jak na tym memie - do wszystkiego doszłam sama, #!$%@?ąc. Rodzice mi do niczego nie dokładali, sobie by odjęli żeby dać, ale ja nie chciałam.
Czy zapieprzałam w moim życiu za minimalną w
  • Odpowiedz