Wpis z mikrobloga

Czy w Jarkendarze i Górniczej dolinie potwory respią się z każdym rozdziałem ? Nie chcę stracić expa, więc co rozdział staram się wybić wszystko co się rusza i jest w moim zasięgu, wiem że w dzielnicy Khorinis, którą przyjdzie nam zwiedzać na początku gry, potworki respią się właśnie co rozdział, ale jak to jest we wspomnianych wcześniej dzielnicach ? Muszę biegać co rozdział po całym dostępnym świecie, żeby nie stracić expa ? :/

#gothic #gothic2 #gothic2nk #gry #grykomputerowe
  • 8
  • Odpowiedz
@Deffyx: w jarkendarze chyba tak, sam aż tak nie min-maksowałem gier, ale z tego co wyczytałem to ludzie w V rozdziale wracali ekspić w jarkendarze
  • Odpowiedz
@Deffyx: mozesz wybic wszystko w 5 rozdziale i nic nie stracisz bo tak czy inaczej pojawią się nowe a poprzednie nie znikają
W Jarkendarze i GD respią sie tylko w IV rozdziale ponownie
  • Odpowiedz
@Deffyx: z drugiej strony nie jestem pewien, np zawsze wybijam orków wokół zamku w 2 rozdziale, a w 4 znowu się respią. Możesz sprawdzić sobie najwyzej czy jeśli nie wybije sie w 2, to w 4 jest ich duzo. Nie jestem pewien w 100%, ale chyba po prostu jest ich bardzo duzo w 4 jesli nie wybije sie w 2
  • Odpowiedz