Wpis z mikrobloga

211 432 - 123 = 211 309

Ne planowałem trasy >100km ale w Mielcu poczułem, że mogę jeszcze pocisnąć więc za Radomyślem szybka decyzja i jadę na Tarnów wprawdzie nie wjechałem do Tarnowa, bo stwierdziłem, że nie ma sensu wjeżdżać do centrum i potem wracać, bo nie miałem zamiaru robić dłuższego postoju to zaraz przed Tarnowem skręciłem na drogę w stronę domu.

Jakieś 8km przed domem złapał mnie kapeć ale nawet nie wiem kiedy mogłem przebić oponę, dziurka musiała być mała, bo nie schodziło tak szybko więc kilka postojów na dopompowywanie i jakoś dojechałem :)

Te pinezki na mapie to postoje, za Mielcem zrobiłem tylko jeden konkretny reszta to albo dopompowywanie opon albo sprawdzanie gdzie najlepiej pojechać.

Zachód słońca, w rzeczywistości słońce było całkiem czerwone i naprawdę robiło wrażenie, niestety licznikiem wychodzą słabe zdjęcia :/

Budowa autostrady

#rowerowyrownik
michal__q - 211 432 - 123 = 211 309



Ne planowałem trasy >100km ale w Mielcu poczuł...

źródło: comment_j45uq3S5Z9ElLfUojhLD4b4eTbWXY7BF.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubussek: TrekBuddy dzieli trasę na segmenty, jeżeli włączam pauze to robi kolejny segment więc łatwo postoje można odnaleźć, dodatkowo jak się kliknie w pinezkę pokazuje jak długo trwał postój, właśnie tego i wielu innych rzeczy brakowało mi w innych serwisach dlatego robię swój własny :D
  • Odpowiedz
@anonim1133: Na razie nie chcę podawać więcej szczegółów prócz screenów, bo nie zabezpieczałem go przed żadnymi atakami a nie chcę, żeby mi ktoś bawił się w hakiera, z resztą to co widać to efekt pracy dwóch dni, jest jeszcze naprawdę sporo do zrobienia, ale jak zrobię i zabezpieczę to dam znać ;)
  • Odpowiedz