Wpis z mikrobloga

Dużo ludzi się tutaj chwali ile to strzałów w meczu nie oddali, grałem z typem oddał 27 strzałów na bramkę wygrałem 6-1 oddając 8 celnych. Tyle że gość te strzały nawet z 40 metrów ladował że piłka ledwo się doturlała do bramkarza. Po meczu mi pisze Polak że miałem farta on oddał ponad 20 strzałów i przegrał.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nigdy nie zrozumiem takich ludzi co oddają te strzały skąd popadnie byle by oddać strzał przecież i tak liczy się wynik końcowy.
#fut
  • 8
@iti1986: no dokładnie. Ja ogólnie mocno teraz stawiam na obronę próbuje zachowywać czyste konto a na ofensywie mało co się skupiam narazie jest spoko bo w 4 meczach ostatnich straciłem zaledwie 2 gole i to jeden po karnym co w 3 lidze uważam to za sukces co prawda masa remisów po 0-0 idzie ale wolę sobie obronę opanować.
@mrberto: ja rowniez skupiam sie w pierwszej kolejnosci na defensywie, od niej zaczynam i wydaje mi sie, ze potrafie to robic calkiem niezle, co generalnie nie oznacza, ze gram na 1 kresce, gram na 4 kreskach glebokosci w obronie, zupelnie normalnie
@iti1986: u mnie to samo nie ma sensu grac na cofniętej obronie, gram tylko wtedy gdy widzę że przeciwnik próbuje mnie pressować ostro. Ogólnie wcześniej 60% meczy przegrywałem wygrywając 1 lub 2 golami. Nieraz już to było dla mnie tak żenujące bo nic bardziej nie wkurza niż to że wygrywając 2-0 potem dajesz sobie wbić 2-3 gole miałem takich meczy naprawdę dużo. Grałem z znajomym co gra na prawdę na wysokim