Wpis z mikrobloga

@KierownikChoroszczy: No bo w kazdym spoleczenstwie są jakies osoby homoseksualne, a wspolczesnie na szczescie mogą tez bez konsekwencji pojawiac sie w filmach. Chodzi o to jak nieracjonalne jest krzyczenie, ze ci straszni geje wszedzie sie wpychają ze swoja orientacją, kiedy heteroseksualne pary duzo czesciej pojawiają się w tak osobliwych kontekstach jak opakowanie chleba
@wespazjan: to nie jest hipokryzja, ludzie którym przeszkadza homoseksualizm w miejscach publicznych, w marketingu itd traktują homoseksualizm jako obrazę ich odczuć religijnych lub moralnych. Traktują homoseksualizm jak zboczenie, takie samo jak różnego rodzaju fetysze, i z tego powodu nie chcą go oglądać, nie dlatego, że toczy się jakaś odwieczna walka między homoseksualizmem a heteroseksualizmem i musi być między nimi równowaga niczym w gwiezdnych wojnach.
@wespazjan: Gówno mnie interesuje kto gdzie i z kim się rucha ale jak próbujecie wpieprzać swoją ideologie do uniwersum którym się pasjonuje i które oglądają dzieci to już zaczyna się robić #!$%@?ące przeboleje jakoś murzyna szturmowca ale kobiety na froncie czy zboczenia na ekranie nie przeżyje tym bardziej że zostało wepchane na siłe i jeszcze kamera pokazała to w stylu " u nas też są homo " noż #!$%@? mać xD
@wespazjan: Pary heteroseksualne to zdrowy NORMALNY związek dwojga ludzi, dzięki któremu się rozmnażamy. Pedofile też są w naszym społeczeństwie, ale jakoś ich nie promujemy. Homoseksualizm to ogólnie wynaturzenie i choroba, ale coraz bardziej narzucana społeczeństwu. Dla mnie to nie jest normalne i mam prawo tak uważać, chociaż większość komunistów lpg próbuje zamknąć mordy normalnym ludziom.