Wpis z mikrobloga

@susuke15: eliminator jest online ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie dostęp do forzly live dostajesz jak skończysz zimę jeśli dobrze pamiętam. Gdybyś chciał się pościgać, to dodaj do znajomych na live: stealthdigger - pewnie wieczorem trochę siądę :)
  • Odpowiedz
@vg24_pl: a jeszcze jedno pytanie dostalem na poczatku gry darmowy DOM, a teraz pojawil mi sie na mapie jakis inny za 200k, kupowac te domy czy olać, aha i czy moge sie jakos szybko i za darmo teleportować na ten festiwal horizon tam gdzie sie zaczyna gre? jesli tak to jak?
  • Odpowiedz
@vg24_pl: póki co możesz chyba tylko dojeżdżać, ale jest jeden dom co umożliwia teleportację właśnie, więc na pierwszym miejscu oszczędzaj na niego hajsy a zaraz potem domek vipowski.
W międzyczasie jeździj po wszystkich typach wyścigów by ponabijać sobie level w każdej dyscyplinie, bo za levelowanie dostajesz nagrody plus odblokowujesz kolejne wyścigi.
  • Odpowiedz
  • 0
@vg24_pl jak jest z braniem auta ? Wygrałem wyścig i dostaje z automatu auto czy muszę coś wybrać ? I to auto jest moje na zawsze że mogę sobie jechać autem w grze ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@susuke15: za duza lista zeby z pamieci powiedziec, ale do wielu rzeczy typu fotoradary itp itd pomocne sa ferrari 599xx evo, albo mosler mt900s
  • Odpowiedz