Wpis z mikrobloga

Widzieliście nową reklamę APAPu?

1. Gość pracuje fizycznie bo sprzedaje choinki. Podnosi, przenosi, przeciąga przez ten bęben z siatką i ładuje na dach samochodu
2. Pojawia się ból pleców, że nie może się schylić

HOLA, JEST NA TO SPOSÓB! WEŹ APAP

3. Teraz go już plery nie n----------ą, dalej może przerzucać sosny. J---ć przyczynę, ważne, że nie boli - sam to przyznaje w reklamie.

(°°

#reklama #truestory #p-----------a
blunch - Widzieliście nową reklamę APAPu?

1. Gość pracuje fizycznie bo sprzedaje c...

źródło: comment_z47hcZNQJED1NeIhjekbCWfIWk1PUIKC.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

apap to taki gównolek że działa jako placebo


Setki badań klinicznych nad właściwościami paracetamolu, który jest jedną z lepiej poznanych i powszechniej stosowanych substancji czynnych w medycynie.
Wykopek: jeb k---a, nie działa.

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@komiks42:
  • Odpowiedz
apap to taki gównolek że działa jako placebo


@komiks42: 500 mg paracatamolu (a ludzie często biorą dwie tabletki) działa jak placebo xD
Kto piszę takie idiotyzmy i kto je plusuje?
  • Odpowiedz
  • 1
Nie ogladalem tej reklamy ale zgaduje ze zgina plecy w pałąk i podnosi z plecow zamiast z nóg trzymając proste plecy, to nie dziwne ze go boli
  • Odpowiedz
@komiks42: Apap za 10 zł 10 tabletek działa dokładnie tak samo jak coś co kupujesz w aptece za 4,50 zł 50 tabletek i nazywa się po prostu PARACETAMOL. Nie na każdego działa, to prawda, ale akurat ja paracetamolu nigdy bym nie nazwał gównolekiem bo świetnie mi pomaga podczas gryp.
  • Odpowiedz
@farmaceut: Bzdura powielana w podręcznikach.
Agranulocytoza występowała i może wystepować jedynie u procenta rdzennej ludności Skandynawii w związku z występowanie pewnej mutacji. Nasza ludność może go łykać z zachowaniem bezpieczeństwa. Nie bez powodu jest tak uwielbiany przez kolegów anestezjologów.
  • Odpowiedz
@WutkaBXL: Oj nie, tego mi nie wmówisz. W Belgii, gdy pojechałem do szpitala z zajebistym bólem brzucha, przyszła do mnie pielęgniarka i dała mi paracetamol. Po czym powiedziała że jak w ciągu pięciu dni nie przestanie boleć to mogę jeszcze raz przyjechać. Na szczęście w ciągu pięciu dni byłem już w naszej niedocenianej Cebulandii gdzie na sorze oglądał mnie lekarz, a nie pielęgniarka, który się za głowę trzymał że na
  • Odpowiedz
@farmaceut: Kolego z fachu, ja też na studiach uczylem sie o tej agranulacytozie. Pierwsze z brzega info, wiecej sam sobie poszukaj na jakimś pubmedzie albo popytaj anestezjologow lub specow od leczenia bólu :
https://apps.who.int/medicinedocs/es/d/Js4942e/3.2.html

The present publication provides evidence for the claims of a high risk of agranulocytosis with metamizole in Swedish patients. The study does not, however, clarify whether Scandinavians are genetically at a greater risk for such reactions.
  • Odpowiedz