Wpis z mikrobloga

Mirki ale kisne xDDD

Przyjeżdża dzisiaj, nowa dziewczyna brata na święta (oboje 24 lvl), a mama pościeliła w salonie już od rana kanapę pościelą (kuchnia i jadalnia połączona z salonem), żeby oboje widzieli podczas oglądania TV, że jedno musi przyjść spać w salonie a nie żeby spali razem bo to grzech xDDDD

Dodam, tylko, że są ze sobą jakieś 10 miesięcy a brat chciał za jakieś pół roku się jej oświadczać xD tłumacze matuli, że spanie ze sobą to nie ssegz, ale odpowiadazze kto to widział, żeby już spać ze sobą. Jak nawet nie narzeczona

Co ciekawej mojej różowej pozwala spać u mnie, ale i tak śpię na materacu gdy wracamy do domu że studiów.
#bekazkatoli #seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #swieta
źródło: comment_ZJNzjpXDIahXZ0ayJXsd8o6qHQivAZUW.jpg

Waszym zdaniem

  • Spanie ze sobą to grzech 19.1% (175)
  • Spanie to nie grzech 80.9% (740)

Oddanych głosów: 915

  • 33
@jmuhha: wręcz przeciwnie, skoro są w związku to taki spanie razem bardziej ich do siebie zbliża(i nie chodzi tu o segz), a nawet dzięki temu mogą się jeszcze lepiej poznać. Nie chcę nikogo obrażać, ale zwykle ci którzy czegoś zakazują, w przeszłości robili o wiele gorsze rzeczy i nie chcą się do nich przyznać, więc chyba stąd wynika ta nadopiekuńcza troska o "bezpieczeństwo" ("a co ludzie powiedzą, bo to taki wstyd"-
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: Na miejscu brata bym wynajął pokój z dziewczyną gdzieś na mieście i się tam z nią wyniósł na noc aby matce pokazać, że ma się ją w dupie :3
@psposki:

Słabe, kiedyś lepsze te zarzutki robiłeś

Jak kiedyś mógł robić lepsze, jak to jest ten sam bait wrzucony 15 raz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ewentualnie mogła wystąpić zarzutkoinflacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tłumacze matuli, że spanie ze sobą to nie ssegz


@jmuhha: Matek rzecz jasna przekonać się nie da, ale uświadom ją, że oni i tak uprawiają seks czy tego chce czy nie. ¯\_(ツ)_/¯