Wpis z mikrobloga

To przecieź wybitnie socjalistyczna postawa, gdzie lud miał być przede wszystkim pracujący, do tego stopnia że bezrobocie było karane ;)
  • Odpowiedz
Sam jesteś jeleń skoro tak uważasz xD


@szpongiel:

nie, ty jestes jeleniem. Jak nie krecisz lodow w ksiegowosci, to nie masz zadnych problemow, a ew. kontrole beda raczej formalnoscia. Zreszta jak nie jestes aktywnym podatnikiem vat, to us nie ma powodow, aby cie kontrolowac.

Jedynym problemem jest to, ze trzeba samemu znalezc kogos, kto w ogole cokolwiek zaplaci za twoje uslugi. Tu jest problem, na ktorym polegnie 90% osob, ktore
  • Odpowiedz
@AntyDojcz: to trzeba trzymać takie umowy o pracę, czego ja nie robię, bo nawet nie mam gdzie tego zbierać. A i tak, miałbym to dostarczyć dla ilu? 2000zł/mc emerytury? No błagam. Dajcie mi się wypisać z tych piramid finansowych i sam sobie dam radę.
  • Odpowiedz
@szpongiel: nie przetłumaczysz ¯\_(ツ)_/¯

The time it takes to prepare, file and pay (or withhold) the corporate income tax, value added or sales tax, and labor taxes, including payroll taxes and social contributions (in hours per year).
  • Odpowiedz
@PodprzestrzennyKolektywPizzy: @Kumagoro: @Walenciakowa: @mucher:

Ten sam #!$%@?, który eskalował "war on drugs" do poziomu, gdzie wywołało to epidemię uzależnień wśród czarnoskórych i rozbudowę systemu więziennego USA do największego na świecie:

To ten sam, który jest odpowiedzialny za to, że tylu czarnych w więzieniach siedzi i wykopki mogą wrzucać
El_Duderino - @PodprzestrzennyKolektywPizzy: @Kumagoro: @Walenciakowa: @mucher: 

T...

źródło: comment_9uPtGrRa6VQuQOG7l2tcPF2FdlyPN9Jr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Na pewno wiesz jaki odsetek firm upada w ciągu 2 lat, nawet do 80%


@Mirkomil: a wiesz ile razy próbowali najwięksi miliarderzy? To normalne, że upadają firmy i należy umożliwić ludziom próbowanie. Tak aby szukali swojej niszy na rynku. Za 3 razem może trafią i będą milionerami.
  • Odpowiedz
@svr_: @szpongiel: nie no jestem na łopatkach. Zacytujcie łośki kiedy ktos napisal ze poprawy nie trzeba i jest doskonale. Pokazcie mi choc jeden istniejacy na swiecie idealny ekonomicznie system! Nie istnieje taki z tego co mi wiadomo. Ja osobiscie tylko napisalem ze w Polsce jest wzglednie dobrze poki nie robisz walkow na boku. Tylko tyle i nic wiecej. I nie, nie trzeba byc programista 15k zeby w PL
  • Odpowiedz
Ja osobiscie tylko napisalem ze w Polsce jest wzglednie dobrze poki nie robisz walkow na boku.


@Jtekt: względnie dobrze w kraju gdzie zmienia się prawo wstecz za pomocą 'interpretacji' iksde. Albo stosuje odpowiedzialność zbiorową, pls nie trolluj,
  • Odpowiedz
@svr_: teraz czepiasz sie zeby sie czepiac czy masz cos do powiedzenia? Inaczej mowiac: da sie w Polsce prowadzic działalność i nie miec problemow z urzedami czy nie? Bo nie mowie teraz ze w PL jest ideollo, zebym nie zostal zle zrozumiany.
  • Odpowiedz