Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Do niedawna byłem taki jak wy, panowie z tagu #przegryw ; mocne gnębienie w okresie gim + lo na każdym kroku, tragiczne czynniki fizyczne(brzydka twarz, skrajna niedowaga, "pocieszny" wyraz twarzy + ...) i, przede wszystkim, psychiczne(samoocena na dnie, zerowa pewność siebie, mocna nieśmiałość, fobia społeczna + ...). Dodatkowo byłem jedyną osobą w całym liceum, która nie miała konta na fb. Mając te 18/19 lat myślałem, że jestem stracony i, że trzeba będzie przewegetować najbliższe 60/70 lat życia. Oczywiście nie muszę dodawać, że w wieku 19 lat, kiedy zaczynałem studia, byłem prawiczkiem, który nigdy za rękę nawet nie trzymał. W skrócie: sytuacja była katastrofalna...
Kiedy miałem 19,5 lat, w połowie pierwszego roku studiów, stwierdziłem, że mam ostatnią szansę na zmianę tego stanu rzeczy; co prawda bardzo mocną wątpiłem w jakikolwiek sukces, ale to był ostatni dzwonek, żeby zacząć działać. Odświeżyłem stare kontakty z osobami z podbazy, zacząłem działać na portalach randkowych, ogarnąłem lookmaxing i zmieniłem nieco nastawienie do życia(w czym pomogło mi pójście na studia, na których nikt mnie w końcu nie gnębił).
Obecnie mam 20 lat, a oto mój bilans z ostatnich 5 miesięcy:
- samoocena i pewność siebie poszybowały w górę
- pozostałości fobii społecznej zniknęły
- w dużej mierze wyeliminowałem nieśmiałość
- dzięki ogarnięciu fryzury, zarostu i cery(i w niewielkim stopniu sylwetki), z mordy 4/10, wskoczyłem na 6,5/10
- poprawiona sylwetka(chociaż tutaj i tak rewelacji nie ma; słabe geny i nic z tym raczej nie zrobię) do przeciętnego poziomu atrakcyjności
- na koncie przez ostatnie 5mies. mam: 3mies. związek + ONSik z BARDZO atrakcyjną dziewczyną z portalu randkowego + obecnie ten słynny układ FWB z koleżanką, z którą odnowiłem kontakt po latach(w sumie to doszedłem do takiego poziomu, że sama mi bezpośrednio proponuje seks, a ja nic nie muszę robić XD)
#tfwnogf #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #wychodzimyzprzegrywu #tinder #zwiazki #seks #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla maturzystów](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 19
OP: @DuzyKot: Zaproponowałem wspólne picie na mieście, a potem u mnie w mieszkaniu. Wszystko szło ok; rozmawia nam się zawsze bardzo na luzie, więc z tym problemu nie było.
W mieszkaniu trochę wypiliśmy i potem już leci klasyka - dotyk i pośrednio proponuję seksy. Była w sumie spora szansa, że się nie uda, bo friendzone bardzo mocno do tamtej pory i następnego dnia dziewczyna pisze w dodatku, że kompletnie nie