Wpis z mikrobloga

2LO to już z tego co kojarzę 18 zazwyczaj ludzie mają ukończone


@TestoDepot: to źle kojarzysz, 18 kończy się w kalendarzowym roku przypadającym na drugi semestr 2 klasy/1 semestr 3 (i mówimy o systemie sprzed reformy). Jeśli jest w 2 klasie to albo puścili ją do szkoły rok później, albo garowała, co się nie do końca komputuje z wzorowym zachowaniem... albo jednak tych 18 nie ukończyła.
sam oglądasz te Kamerki, ale nagle cię bulwersuje, że ktoś śmie tam występować. Lolwut. Jesteś niedorobiony?

@pierogu: Widzę to co widzę i w ogóle się nie wstydzę. Niech się wstydzi ten co robi, nie ten co widzi.
Mystoo 42 min. temu0

@Bolek122: ja #!$%@?, ile #!$%@? białorycerstwa się zleciało. #!$%@? ją mirek i na nic nie patrz. jeśli to nie bait i jesteście w 2LO, mamy jeszcze rok 2019, więc ona nie może mieć więcej niż 17 lat (chyba, że siedziała w jakiejś klasie), więc oprócz dyrekcji powinnieneś też poinformować jej rodziców i co najważniejsze- policje. napisz pv to mogę Ci pomóc w tym. nie patrz na tych
@Mystoo: nie chodzi mi o wyzywanie, bo to w #!$%@? mam, ale sam fakt, ze moze robic co chce, bo wolny kraj, a nikogo nie krzywdzi przecież, nie bije, nie zabija, a ten chłop chciał nie wiem co zrobić, chyba miec za free ruchansko albo zglosic to do szkoly. @Bolek122 jesli chcesz cos zrobic to wyslij jej ss z tej kamerki i tylko tyle, zobaczysz co sie stanie
@Mystoo: "aha, jesteś kobietą, to wiele wyjaśnia xD"

to wyjaśnia jedynie twoją stulejarską frustrację, która wylewa się z dalszej części posta. Jestem kolejną kobietą, która tobą gardzi, złotko.

"o boże XDDDDDD gdzie ja tak stwierdziłem? "

tu: " po części również po to by ratować tą dziewczyne, rodzice i dyrekcja mogą pomóc jej się naprostować"

jesteś żałosnym, zawistnym przegrywem, który teraz nieudolnie próbuje tłumaczyć swoje zwyrodniałe zapędy donoszenia na innych obroną