Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rozowymops: Za jakieś 2400 kupiłem 0,34ct w pierwszej klasie, tylko to było w 2013 roku. I oczywiście nie w aparatach ani innych krukach
  • Odpowiedz
@HaSSaN: wiadomo że sieciówki to mają same odpadki a nie diamenty XD ja mojego niebieskiego uświadomiłam, że ma kupić osobno diament i zrobić coś niepowtarzalnego na zamówienie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do rozmiaru to znowu mi się podoba 0,3-0,5 ct, ale to chyba już za droga impreza
  • Odpowiedz
@Rocky_Zuma_Skye: też myślę, że to przesada, jest tyle fajnych kamieni. Sama dostałam pierścionek z dużym szafirem i małymi diamencikami. Niebieski powiedział, że inspirował się tradycją brytyjskiej rodziny królewskiej.
  • Odpowiedz
@Thexil: Mam bardzo małe dłonie, nie chciałam ująć paznokci, żeby uniknąć zbędnych komentarzy na temat hybryd.
Wiadomo od właściwego mężczyzny to bym i z cyrkonią przyjęła, a od niewłaściwego nie przyjęła nawet jakby był za 100 milionów :D. Jak ktoś nie ma pieniędzy to bez sensu, żeby się zadłużał. Teoretycznie mówi się, że powinno kupić się pierścionek w cenie miesięcznego wynagrodzenia. Mój nie wydał nawet 1/5, a jest super.
  • Odpowiedz
Ja pier... kogo to obchodzi? Kupił to co chciał i już. Drogo jak za cyrkonie to fakt. Zawsze jak się zużyje to może ja wymienić na kolejna bez problemu.. ważne, ze jej się podoba
  • Odpowiedz