Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@rozowymops: https://www.geselle.pl/produkt/7724-552a-g-brylant-025-ct-ponadczasowy-klasyczny-pierscionek-zareczynowy-ze-zlota-z-brylantem-0.25-ct

Ja kupiłem tam za 2k 0.2ct ale wybierałem kamień wyższej jakości i powiem, że nie widzę sensu inwestować w większy.
Kumpel wydał prawie 10k na pierścionek dla lubej, ale jest on niewygodny i uciążliwy dla niej. Nie ma to sensu, chyba że kobieta woli lansować się bardziej niż logikę.
Dodajmy do tego, że wartość diamentów jest sztucznie wykreowana. Gdyby nie to, że przyjęła się tradycja, to bym swojej
  • Odpowiedz
@sidhellfire: bo pierścionków nie kupuje się gotowych tylko ciśniesz na giełdę jubilerską czy tam kamieni, wybierasz sobie ładny kamień za 1/5 tego co w salonach i gościu Ci robi jaki chcesz pierścionek za ułamek tego co możesz znaleźć gotowego.
  • Odpowiedz
@Bellie
@tallman
@Thexil
cyrkonia to syntetyczna imitacja diamentu, więc siłą rzeczy jest dużo tańsza. Za prawdziwy kamień takiej wielkości OP musiałby dać pewnie z kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy złotych, a ten pierścionek jest wart pewnie max kilkaset złotych, tylko Apart jak zawsze winduje ceny z d--y.

Zamiast kupić coś z prawdziwym kamieniem w zasięgu swojego budżetu, nawet małego, to OP kupuje sztuczny kamień wielkości katedry, żeby każdy z daleka widział jaki
  • Odpowiedz
@damieen: Dostąpiłeś najwyższego szczęścia, jakie może osiągnąć człowiek.

Piję jak zwykle kompot do monitora, tym razem jest okazja.

Nie dla #przegryw a to, ale nie mam za złe innym, że potrafią być szczęśliwi.

Samych dobrych rzeczy i żebyście się fajnie razem zestarzeli.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja kupiłem tam za 2k 0.2ct ale wybierałem kamień wyższej jakości i powiem, że nie widzę sensu inwestować w większy.

@sidhellfire: o to, to. Sam jak widziałem te wielkie kamienie stwierdziłem, że to ni c---a nie będzie pasować do małych dłoni mojej różowej. I weź jeszcze na to rękawiczkę załóż :D
  • Odpowiedz
Ja p------e diament takiej wielkości nawet z inkluzjami kurzego jajka i o kolorze słońca kosztowałby z 80tyś xd ciesz się że się zgodziła bo takie przerośnięte sztuczne świecidełka wyglądają jak z odpustu albo u starych bab xd zamiast kupić 0,25 karate mały zgrabny to nie kurłaaa a ja moją Grażynę to kocham musi wiedzieć kurłaa
  • Odpowiedz