Wpis z mikrobloga

6/28
Nie jem już 139h. Jest dobrze, sporo schudłem, jedynym minusem jest wigilia samotnie spędzona z powodu głodówki i foch od matki. Cóż tu wiecej mówić... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jutro dodam tygodniowe mini-podsumowanie z fotkami. Wesołych Świąt Mireczki, smacznych potraw na #wigilia

#glodowka #waterfast #dieta #chudnijzwykopem #swieta
chudybyk69 - 6/28
Nie jem już 139h. Jest dobrze, sporo schudłem, jedynym minusem jes...

źródło: comment_kYZUXVC5AOSd9ejw9XLPngkXq6FEjQ0k.jpg

Pobierz
  • 16
@shakerrti1: Zrobiłem pełny research, w internecie jest masa informacji na temat głodówki. Sam przeprowadziłem 2-lata temu 14-dniowy waterfast i nic mi się nie stało. Jest niebezpieczne dla osób chorych, ja jestem 100% zdrowy, robiłem ostatnio badania.
@chudybyk69 nie popieram takiego typu głodówki, bo jest bardzo niebezpieczna Ale szanuje że masz wytrwałość i motywację. Na twoim miejscu inaczej rozplanowalbym te dietę, bo nie ważne za co byś się zabrał i tak osiągniesz to.
Pozdrawiam
@chudybyk69: tylko wode zmien, bo zywiec to chyba nic nie zawiera w sobie, lepiej juz jakas muszynianke czy staropolanke pij i dostarczaj organizmowi jakies minimum mineralow, a tak to po takim tygodniu na zywiec zdroj to juz chyba wyplukany jestes z wszystkiego tylko nie z tluszczu.