Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ramone: W pierwszym roku działania to była sieć powiązana z Rydzykiem. Ale CenterNet zerwał umowę, Rydzyk zrobił sobie własną sieć, którą nazwał "w Naszej Rodzinie" i wszyscy zadowoleni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@prawdziwek: Tak, Internet działa z prędkością około 40 Mbps w centrum Krakowa (tak jak Plus i Aero2 na pakietach), rozmowy pomimo braku HD Voice są czyste, jak na razie nie było żadnej awarii i sieć działa sprawnie. Nie chciałam im robić reklamy, ale to naprawdę dobry prepaid, tylko (na przykład mnie) dobija 10 GB na 2 miesiące (na szczęście lejek po zużyciu nie jest nie wyższy niż 512 Kbit, tylko nie
@Avil: mmsy moze testowalas czy chodzą w obie strony? Przed przeniesieniem tam glównego numeru powstrzymuje mnie jeszcze kwestia roamingu - z recznym włączeniem sobie poradze ale czy dziala net? A2 czy lajtmobile podobno ma jakis przypał z tym
@Avil: a musialas coś przelaczac po przylocie na miejsce? I powiedz jeszcze czy odczuwasz jakos brak smsów o tym ze „ktoś dzwonił” jak gadalas z kims innym? O tym piszą na telepolis