Wpis z mikrobloga

Ktoś z wykopowych kierowców MKS mógłby potwierdzić info, że od przyszłego roku wzrosną ceny biletów? Bo coś koło 105zł za bilet studencki (poprzednio około 78zł) to nieźle pojechali z podwyżkami.
#rzeszow
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawid110d: niby podwyżka jest spowodowana nowymi liniami. Ale jak na razie jedyne źródło jakie znalazłem to Wyborcza, która powołuje się na opinie czytelniczki xD Dlatego chciałbym się dowiedzieć od kogoś bardziej wiarygodnego.
  • Odpowiedz
@fozolif: Nowe linie doszły w większości z dojazdem do wiosek dookoła rzeszowa, bilety dzieła się na strefę miejska i po za miejska i jedyne komu mogą podwyższyć cenę za bilet to osobom które korzystają z strefy po za miejskiej 1 lub 2
  • Odpowiedz
@Tamozaplotem: no właśnie ja mieszkam w strefie pozamiejskiej xD Ale i tak to duża podwyżka cen bo w ciągu roku ceny wzrosną (jeśli się potwierdzi) o 40zł. Na moją studencka kieszeń to dużo. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@fozolif: k---a zapomniałem się zapytać
ale tak na logikę rzecz biorąc to jeśli mówisz o biletach okresowych na wszystkie trasy to rzeczywiście mogą zdrożeć bo masę pekaesowskich linii przenieśli na MKS (np. teraz MKS jeździ chociażby do Błażowej, Kąkolówki, Pstrągowej czy Woli Rafałowskiej)
samych stref na starych liniach jednak nie przesuwali więc tam nie powinno być jakichś różnic
zapiszę sobie żeby się w poniedziałek w miarę możliwości dowiedzieć bo weekend
  • Odpowiedz
@Pangia: dobra, widzialem komunikat na stronie i faktycznie beda podwyzki. Na szczescie dla studentow nieznaczne i z tego co widze jednorazowe bilety dla studentow stanieja wiec nie tak zle xD
  • Odpowiedz