Wpis z mikrobloga

Są tu jacyś fani ścigałek? ;)

Kupę lat temu - jak byłem jeszcze małolatem :D - zagrywałem się (najpierw na PS2 a potem na PC) w Test Drive Unlimited. Ogromny świat, świetny wybór aut i swoboda jaką gra oferowała sprawiły, ze spędziłem w tej grze kilkaset godzin. Super był motyw „jazdy dowolnej” gdzie można było przemierzać cała wyspę wzdłuż i wszerz co chwile mijając innych graczy. Pamietam, ze było jakieś forum dla fanów i tam ustawiało się na wirtualne złoty (XD) albo sprzedawało się sobie auta.

Od dawna przestałem śledzić premiery jakichkolwiek gier a niedawno kupiłem PS4 i chciałbym trochę reaktywować zajawkę. Pytanie do Was - czy jest aktualnie jakaś gra podobna do Test Drive Unlimited? Z tego co samemu patrzyłem to chyba podobnym tytułem jest Forza Horizon ale to nie na plejaka. Co byłoby ścigałką na podobnych zasadach: oprócz wyścigów powinna być jazda dowolna, możliwość spotykania innych graczy, duża baza graczy (bo nie chce tez grać w jakiegoś trupa w którego już nie gra nikt xD)?

#gry #ps4
Pobierz AST0N - Są tu jacyś fani ścigałek? ;) 

Kupę lat temu - jak byłem jeszcze małolatem...
źródło: comment_rySoYpz5fNUlWwUyxvdzZJAY2PLTRVWx.jpg
  • 54
@eternitowy-Bogdan no, źle to ująłem bo w sumie sam gram właśnie na windows 10 xD tak jakoś automatycznie napisałem Xbox ale oczywiście masz rację

@iooq drive club super gra ale chyba już martwa, tak mi się wydaje bo nawet chyba kupić jej się już nie da ale nie siedzę w temacie to niewiem. Poza tym czy ona miała jazdę dowolną? Bo nie kojarzę.
@AST0N: dla mnie forza przewazyla o kupnie xboxa, bo cisnalem juz w horizon 1 na xboxie 360. Sam wlasnie lubilem need for speedy, wszystkie scigalki z otwartym swiatem. Tam masz to o czym wspomniales, plus bardzo dobra fizyke. Jakbys mial kiedys okazje na jakiegos xboxa po nieduzych pieniadzach to sprobuj, bo wszystkie 4 czesci fajne