Wpis z mikrobloga

Są tu jacyś fani ścigałek? ;)

Kupę lat temu - jak byłem jeszcze małolatem :D - zagrywałem się (najpierw na PS2 a potem na PC) w Test Drive Unlimited. Ogromny świat, świetny wybór aut i swoboda jaką gra oferowała sprawiły, ze spędziłem w tej grze kilkaset godzin. Super był motyw „jazdy dowolnej” gdzie można było przemierzać cała wyspę wzdłuż i wszerz co chwile mijając innych graczy. Pamietam, ze było jakieś forum dla fanów i tam ustawiało się na wirtualne złoty (XD) albo sprzedawało się sobie auta.

Od dawna przestałem śledzić premiery jakichkolwiek gier a niedawno kupiłem PS4 i chciałbym trochę reaktywować zajawkę. Pytanie do Was - czy jest aktualnie jakaś gra podobna do Test Drive Unlimited? Z tego co samemu patrzyłem to chyba podobnym tytułem jest Forza Horizon ale to nie na plejaka. Co byłoby ścigałką na podobnych zasadach: oprócz wyścigów powinna być jazda dowolna, możliwość spotykania innych graczy, duża baza graczy (bo nie chce tez grać w jakiegoś trupa w którego już nie gra nikt xD)?

#gry #ps4
AST0N - Są tu jacyś fani ścigałek? ;) 

Kupę lat temu - jak byłem jeszcze małolatem...

źródło: comment_rySoYpz5fNUlWwUyxvdzZJAY2PLTRVWx.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@mariuszMAXpalonko: Kurde, chyba jesteś mną z innej rzeczywistości! Tez miałem megapacka, pamietam jak zajarany pojechałem do Empiku i najpierw nie mogłem go znaleźć a potem jak już znalazłem to wracałem taki podniecony do domu. Tez przechodziłem wyścig dookoła wyspy w wigilie, najgorsze wqrwienie było gdy mniej więcej w połowie przydarzyła się jakaś stłuczka i cały wysiłek poszedł na marne. I tez kuzyn mnie zaraził! Kupił mi TDU na prezent na
  • Odpowiedz
@AST0N tylko forza. Sprzedaj plejka kup xa , to jest ta gra dla której warto zmienić konsole. Mam 750 godzin w niej tyle że na piecku. Duchowy spadkobierca tdu ale w tysiąc razy lepszym wydaniu. The crew że swoim #!$%@? modelem jazdy może mu łąki wąchać
  • Odpowiedz
@AST0N: Też przy tym nolifowałem, pamiętam że były misje na dostarczenie samochodu za hajs w nienaruszonym stanie, ale były bugi i na wzniesieniach które były bardziej trójkątne niż okrągłe traciło się hajs bo samochód gdzieś zaczepiał podwoziem xD I tak zrobiłem wszystko na perfekt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AST0N warto, jak nie masz pc warto zdecydowanie. Na pc abonament jest za jakieś grosze, warto zagrać. Najlepsza gra wyścigowa w jaką kiedykolwiek grałem z fajnymi opcjami spolecznosciowymi.
  • Odpowiedz
@AST0N: #!$%@? TDU to najlepsza scigalka arcade ever w #!$%@?. Powstał teraz project paradise do tejże gry czyli po prostu zreaktywowali online i naprawili błędy i dodali auta. Polecam bo gra nadal wyglada spoko. Ehhh #!$%@? idę to znowu pobrać. HC i jazda na czas na torze przy lotnisku NADZCHODZEE
  • Odpowiedz
@AST0N nie kupuj The Crew! Mega się rozczarujesz... Również jako fan TDU, miałem długa przerwę od nowych gierek. Kupilem ps4, żeby właśnie w jakieś scigalki pograć. Pierwszy wybór - The Crew 2... Dramat. Model jazdy w stylu "trzymaj cały czas gaz, a i tak nie wypadniesz z trasy". Gra jest beznadziejna. Takze jedyną , sensowną opcją jest Xbox i Forza
  • Odpowiedz
@AST0N: szkoda, że PS4 zamiast Xboxa, bo Twoje wymagania idealnie spełnia Forza Horizon 4. Bardzo udana gra, która zbiera świetne opinie i idealnie wpasowuje się w klimaty TDU - pełno podobnych rozwiązań i systemów. No ale niestety tylko na Xboxa.
  • Odpowiedz