Wpis z mikrobloga

Moja żona ma mini coppera S. Kupiła go jeszcze na studiach także już kilka dobrych lat go mamy. Sprzedajemy go bo nie używamy już go praktycznie w ogóle, żona ma mój były samochód czyli normalny zwykły sedan daje komfort jazdy z dzieciakami. Mnie ten cooper #!$%@? maksymalnie, małe ciasne, niewygodne. Jedno co trzeba mu przyznać, że #!$%@? jak samolocik, ponad 200 koni w aucie wielkości malucha daje radę. Wystawiłem na olx, dałem dość dobra cenę bo nie chce się bujać z tym. Przyjechał dziś facet z córką, typowa nastolatka o wyglądzie imprezowego lachociąga. Miała to dostać na święta bo jej się mega podoba. Dobra wsiadamy jedziemy, tatuś prowadzi. Kilka razy przyspieszył z przerażeniem w oczach. Wróciliśmy i stwierdził, że nie kupi jej tego autka bo ono jest zbyt agresywne dla dziewczyny co ledwo zdała prawko. Rozryczała się, imba pod domem aż sąsiad patrzy, jakieś wyrzygiwanie brudów. Ja #!$%@? co za czasy xD

#motoryzacja #heheszki
  • 63
  • Odpowiedz
@AnalnyNiszczyciel:

pewnie, że dobrze, ale chodzi o to jakie teraz te dzieci są #!$%@?. Ja się cieszyłem jak dostałem walkman a nie #!$%@? samochód.


To moment, kiedy możesz poczuć się staro. ( )
  • Odpowiedz
@AnalnyNiszczyciel hm jeśli rodziców stać na takie prezenty to czemu nie. Ale jeśli takia szopkę odwaliła to za pewne taka córeczka tatusia, co to tatuś od małej wszystko kupował itd. kwestia wychowania, nie tego jaka jest dzisiejsza młodzież
  • Odpowiedz
@AnalnyNiszczyciel: ja na swoje pierwsze auto (a był to malczan) musiałem sobie zarobić sam. Nikt mi go nie kupował, nie wybierał...

Ale dobrze jej ojciec zrobił. Chociaż... jak mówisz jakie dramy tram odstawiała to może i nie koniecznie dobrze..
  • Odpowiedz
  • 9
@AnalnyNiszczyciel no #!$%@? popatrz, czasy się zmieniają dziadku
( ͡º ͜ʖ͡º)

Za 50 lat ja będę gadał, że co oni marudzą że dostało jakaś starą wersję statku kosmicznego
Bo za moich czasów cieszyłeś się jak miałeś samochód
  • Odpowiedz
@AnalnyNiszczyciel: byles biedny, a raczej miales biedna rodzine to cieszyles sie z walkmana. Gdybys byl z bogatej rodziny, walkmana bys mial na premiere a na urodziny/swieta czekalbys na jakiegos rolexa bo samochod dostalbys w raz z prawkiem. Takie cos bylo zawsze i to nie kwestia czasow tylko $$
  • Odpowiedz
@AnalnyNiszczyciel: Takie bajki to możesz sobie pisać na fejsiku. MINI bardzo komfortowe auto, również na podróże > 1000km. Po mieście to w ogóle bajka, bo w środku całkiem komfortowo, a zmieści się wszędzie.
  • Odpowiedz