Wpis z mikrobloga

Moja żona ma mini coppera S. Kupiła go jeszcze na studiach także już kilka dobrych lat go mamy. Sprzedajemy go bo nie używamy już go praktycznie w ogóle, żona ma mój były samochód czyli normalny zwykły sedan daje komfort jazdy z dzieciakami. Mnie ten cooper #!$%@? maksymalnie, małe ciasne, niewygodne. Jedno co trzeba mu przyznać, że #!$%@? jak samolocik, ponad 200 koni w aucie wielkości malucha daje radę. Wystawiłem na olx, dałem dość dobra cenę bo nie chce się bujać z tym. Przyjechał dziś facet z córką, typowa nastolatka o wyglądzie imprezowego lachociąga. Miała to dostać na święta bo jej się mega podoba. Dobra wsiadamy jedziemy, tatuś prowadzi. Kilka razy przyspieszył z przerażeniem w oczach. Wróciliśmy i stwierdził, że nie kupi jej tego autka bo ono jest zbyt agresywne dla dziewczyny co ledwo zdała prawko. Rozryczała się, imba pod domem aż sąsiad patrzy, jakieś wyrzygiwanie brudów. Ja #!$%@? co za czasy xD

#motoryzacja #heheszki
  • 63
  • Odpowiedz
@AnalnyNiszczyciel: przecież to nie te dzieci teraz, tylko bogate dzieci vs biedniejsze. Jak ty dostwales walkmana, to dalej były takie które dostawał samochód. Pewnie dużo mniej niż teraz, ale wciąż.
  • Odpowiedz
@Berkel_88: Każdym samochodem da się zabić. Mam dwójkę dzieci 18 i 20 lat. I to jest tak, że albo ufasz im na tyle, by dać im każde auto, albo nie dajesz żadnego.

PS: Był ostatnio ból dupy jak napisałem, że Młodej chcę dołożyć (połowę ma zarobione) do peugeota 407 że to za duże dla młodej dziewczyny i na pewno sobie nie poradzi. Mimo że teraz jak czymś jeździ to jest superb
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano no chyba jest drogie w eksploatacji, bo to takie BMW mini. Sowoja droga gdybym miał kupować córce pierwszy samochód to też bym wybrała Yarisa, teraz, bo co za 13 lat będzie to może używane elektryki będziemy kupować naszym dzieciom
  • Odpowiedz
@Berkel_88: Nie, ryzyko zwiększa stary grat bez poduszek, ABS, ESP, z niesprawnymi hamulcami... Według mnie moc samochodu dla młodego kierowcy może być dowolna, ale to auto musi mieć ESP. Ten system naprawde ratuje życie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neoplan: peugeota 407 mogę polecić, jedno z lepszych aut jakimi jeździłem w swojej klasie i cenie. Zawieszenie bardzo przyjemne w jeździe, dobrze działał układ kierowniczy, w środku czułem się naprawdę fajnie. Jeszcze jeździłem wersją w skórze, podgrzewanymi siedzeniami i dobrym nagłośnieniem. Naprawdę podróż tym autem nawet i po 8 godzin była przyjemnością.
Dalej te auta będę polecał bo są raczej poza wzrokiem młodych gniewnych i łatwiej o dobrą sztukę.
No jedyny
  • Odpowiedz
Ja się cieszyłem jak dostałem walkman a nie #!$%@? samochód.


@AnalnyNiszczyciel: jak stary obiecał to się jej nie dziwię. Jakby obiecał jej złamanego #!$%@? to też powinien dać, tylko dlatego, że go obiecał i wartość nie ma tu nic do rzeczy.
  • Odpowiedz
@Nutaharion: Zobaczymy co będzie przy wigilii bo teściu powiedział, że ma jakąś propozycję z pewnego źródła i 1000 euro dołoży wnuczce ;) więc jak Młoda ma swoje 6000 PLN, ja zgodnie z umową dokładam drugie tyle, a Dziadek da 1000 ojro, to już się budżet robi fajny.
  • Odpowiedz