Wpis z mikrobloga

#!$%@?ć was #p0lka . Jadę na zakupy i probuje zaparkować na parkingu Carefour Zakopianka, puste miejsce i nikt nie parkuje. Migam w lewo i myślę dobra przejedź babko w mercedesie. Ta zamiast przejechać, wyjechała na równo i zaczyna parkować tyłem. Daję klakson, a ta otwiera szybę i mówi” ja tu parkuję” próbuje wytlumaczyc że pierwszy migałem a ta do mnie że dalej jest miejsce w które sama się nie zmieściła. Mówię jej że ja też ram nie zaparkuję. A ta do mnie z tekstem żebym się nauczył. Mówię jej że poczekamy, w oddali sapie się Oskarek do mnie. Nie mogła zaparkować bo by musiała we mnie jebnąć przy okazji. Znudziło mi się i pojechałem. Pluję na was krakowskie p0lki ha tfu.
#krakow #swieta
  • 21
@Kuropatvaa: Kiedyś takiej zasymulowałem robienie loda tj. wykonywałem posuwiste ruchy spiętą dłonią w stronę twarzy, a na przeciwległym policzku odbijałem od wewnątrz język, udając w ten sposób jakby moje ogromne narzędzie trafiło w jej usta. Efekt był taki, że tak się wściekła podczas parkowania, że przyjeb*ła jakiemuś kolesiowi w tylną lampę. Grzecznie odjechałem i miałem zajebisty humor przez resztę dnia. Raczej nie uciekła, dużo ludzi widziało jak przyładowała i już do
Kiedyś takiej zasymulowałem robienie loda tj. wykonywałem posuwiste ruchy spiętą dłonią w stronę twarzy, a na przeciwległym policzku odbijałem od wewnątrz język, udając w ten sposób jakby moje ogromne narzędzie trafiło w jej usta.


@majcinek: W życiu bym nie wpadł na taką interpretację. Dla mnie to raczej oznacza, że lubisz #!$%@?ć kutanga. Może to była homofobka i #!$%@?ła się, że pedał ją zaczepia?