Wpis z mikrobloga

Gdyby Netflix kręcił "Świat według kiepskich" Waldek byłby gejem, Mariolka miała czarnego chłopaka, Halinka byłaby silną kobietą bizneswomen a Ferdek... Ferdek byłby dalej Ferdkiem, białym heteroseksualnym nierobem chlejącym codziennie piwsko.

#film #netflix #bekazlewactwa
  • 153
  • Odpowiedz
Obejrzałem kilka seriali na Netflixie i jakoś nie natknąłem się na tą "promocję LGBT".


@przeciwko78:
LGBT to 2% społeczeństw zachodnich? Może 3? Czarni w USA to 13%? A teraz wymień mi jeden serial Netfliksa z ostatnich 10 lat bez osoby LGBT i bez czarnego xD.
  • Odpowiedz
@kanapka_z_keczapem: To ktoś ci każe oglądać seriale Netflixa? Jak tak cię bolą ich produkcje to zostań sobie przy Polsacie, proste. Niby tak bardzo chcecie wolnego rynku ale jednocześnie chcielibyście narzucać wszystkim co wolno a czego nie wolno pokazywać w serialach. I kto tu jest tym mitycznym lewakiem?
  • Odpowiedz
dzizas fak, wykopki jak na użytkowników portalu z takim zamiłowaniem do ekonomii, wolnego rynku i wiedzy o świecie wykazują się czasami ogromnym niezrozumieniem banalnych mechanizmów - jeśli w serialach pojawia się osoba czarna lub LGBT to nie po to żeby szerzyć propagandę czy dręczyć biednych polaczków tylko po to żeby zarobić pieniądze

tak się durnie złożyło, że ludzie lubią oglądać bohaterów podobnych sobie - dlatego wrzuca się takie postacie żeby określone grupy
  • Odpowiedz
LGBT to 2% społeczeństw zachodnich? Może 3? Czarni w USA to 13%? A teraz wymień mi jeden serial Netfliksa z ostatnich 10 lat bez osoby LGBT i bez czarnego xD.


@Flypho: powinieneś w takim razie poćwiczyć matematykę, bo wszystko mniej więcej się zgadza. Lgbt to co 50 osoba (w filmie/serialu zazwyczaj gra tyle bohaterów co oznacza że pewnie w co drugim serialu taka postać będzie istotna) a 13% to co 8
  • Odpowiedz
@Boniasty: dziękuje za polecenie.
@Wokawonsky: jesli nie przeszkadzają Ci ludzie, a widzisz w tym siłowosc, to nie wiem jak Ci pomoc. Może po prostu dostrzegaj w tym misje i zaakceptuj? Bo skoro nie masz nic przeciwko, to chyba doceniasz, ze Netflix stara się pokazać cały przekrój społeczeństwa i oswoić widza?
@Sahkez: mi to nie przeszkadza. Jeśli dostrzegasz w tym silowosc, to mogę tylko przekierować do tego, co napisałem wyżej.
  • Odpowiedz
@kanapka_z_keczapem: Zaś co do serialu:
- Krótko po odejściu Waldka pojawił się w jego miejsce jego kuzyn, Ziomek, który był gejem. Na szczęście szybko wyleciał, a Waldek wrócił.
- Mariolka w jednym odcinku miała chłopaka Araba.
- No i Halinka jest w pewnym sensie biznes woman, skoro jest w stanie całe mieszkanie utrzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@estidi: a szkoda szczempić ryja na tego designated survivor, a ktoś i tak powie że to wcale nie jest przeginka "oni tylko pokazują że istnieją różni ludzie!!11" XD żenada
  • Odpowiedz