Wpis z mikrobloga

Gdyby Netflix kręcił "Świat według kiepskich" Waldek byłby gejem, Mariolka miała czarnego chłopaka, Halinka byłaby silną kobietą bizneswomen a Ferdek... Ferdek byłby dalej Ferdkiem, białym heteroseksualnym nierobem chlejącym codziennie piwsko.

#film #netflix #bekazlewactwa
  • 153
  • Odpowiedz
@przeciwko78: chyba najbardziej dobitny przykład jaki mi się rzucił to Designated Survivor dwa pierwsze sezony od ABC były bardzo fajne, trzeci robiony przez netflix dotyczył właściwie jedynie problemów imigracji, czarnych, lgbt, feminizmu, Nawet szwagier prezydenta był transem.
Breaking Bad, Californication i Brooklyn 99 nie były pordukcji netflixa
  • Odpowiedz
@przeciwko78 jak @estidi wspomniał, Californication i Breaking Bad nie jest netflixowe. Jeśli chodzi o Dom z Papieru - Netflix zrobił tylko 3 sezon i tam właśnie dodali kolejnego homoseksualnego bohatera, homoseksualne związki, wątki i sceny okołołóżkowe. Netflix to LGBT-owy syf.
  • Odpowiedz
Ale Wy macie problemy. Nie wiem, to godzi w dobre imie prawego wykopka, ze Netflix pokazuje, ze istnieją różni ludzie? Bo wiecie, istnieją. Serio, serio. Wypieranie nic nie da.
  • Odpowiedz
@gofr Gdyby pokazywali tą odmienność w skali takiej, jaką występuje w rzeczywistym świecie, w serialach byłby mały procencik postaci homoseksualnych, jedna/dwie na cały serial. Nie chodzi o samo pokazywanie odmienności, tylko o skalę
  • Odpowiedz
@Wokawonsky: A nie jest przypadkiem tak, ze przez to, ze masz z tym problem, to zwracasz na takie osoby szczególna uwagę, przez co masz wrazenie, ze widzisz je wszędzie? Wiesz, coś jak z kobietami w ciąży, które wszędzie widza inne kobiety w ciąży. Osobiście nie odczułem, żeby np. homoseksualistów w serialach było wiecej, niz spotykam w normalnym życiu. A jeśli byłoby tak, ze takich osób nie byłoby wcale, to Twoim zdaniem
  • Odpowiedz
@Wokawonsky: Wiesz... przez to, ze kiedyś ukrywano, ze tacy ludzie istnieją, osoby takie jak Ty maja teraz z tym problem i męczą się oglądając seriale, zamiast po prostu cieszyć się fabuła. Zupełnie bez sensu.
  • Odpowiedz