Wpis z mikrobloga

jak myślicie jak zagadam i będę rozmawiał z różową i jak się uda umówię się w inny dzień aby pogadać na przerwie w szkole aby bardziej sie poznać i jak przyniosę jej coś słodkiego mimo ze nie jest chuda taka coś pomiędzy chudą a grubą to zyskam większą sympatie czy na odwrót i może się obrazić ?

#przegryw #podrywajzwykopem
# #rozowepaski #p0lka #atencyjnyrozowypasek #atencyjnyniebieskipasek #normictwo #chad #wygryw #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #randkujzwykopem #problemy #zycie #szaramyszkadlaanonka #dynamicznyoskarek
  • 12
  • Odpowiedz
@karatekid18: Ludzie skąd się bierzecie to ja nawet nie. Z dziewczyna nie spotykasz się matole jeden z drugim w szkole bo wszystkie jej koleżanki będą ja obserwować i obgadywać wiec na 90 % się zleje. Podejdź i zagadaj jak będzie sama wtedy masz większe szanse. Jak gadka się klei i dziewczyna jest zainteresowana zaproponuj wyjscie na miasto kawa piwo spacer zależy ile tam masz lat. I #!$%@? nie przynosisz żadnych
  • Odpowiedz
  • 0
@overthebreaks: ale to szara myszka i nie ma koleżanek zawsze sama siedzi w szkole
nie jest modelką tylko przy kości
nie siedzi ze swoją klasą na przerwach większość czasu spędzamy w szkole wiec pogadać tez by dało rade, ja to mam #!$%@? w osoby z jej i moje klasy co sobie pomyślą, ja mam 19 lat a ona chyba
16-18 ona ma lat chyba
  • Odpowiedz