Wpis z mikrobloga

@Jacob10294JJ:

#gogetter #wyjsciezprzegrywu ##!$%@? #rozwojosobistyznormikami #rozwojosobisty
#przegryw ##!$%@? #nofapchallenge #tfnogf #wygryw #blackpill #redpill

Social Media Detox - dzień dwunasty

Drogi pamiętniczku. W sobotę schlałem się jak świnia. Uświadomiłem sobie że tak naprawdę nie ma czegoś takiego jak blackpill - możesz być dalej przystojny, zarabiać relatywnie dużo na swój wiek ale jeśli jesteś #!$%@? społecznie - #!$%@? ci to da.
#!$%@?łem w 2 godziny cała 700 ml butelkę Jacka Daniela. Następnego dnia miałem kaca giganta, tym bardziej że piłem w praktyce na pusty żołądek.
Dalej praktykuje żucie gumy i mewing, od stycznia może jeszcze dorzucę face-yogę aby wytrenować pozostałe mięśnie twarzy.
Dobrze że od stycznia wracam do bycie siłowniowym celibatystą, przynajmniej wysiłek fizyczny będzie mi podbijał sztucznie dopaminę i testo.
Dzisiaj kończę czytać "Myśli" Seneki. Zwracam się w stronę filozofii. Za półtora miesiąca sesja. I potem #!$%@? do czerwca. Już pół studiów za mną

Wpis miał być zamieszczony wczoraj ale byłem tak #!$%@? w związku z porażką randkową z Tinderówą i przełknąłem gorzką prawdę związaną z moich schorzeniem że mój stan nie pozwalał mi się nawet doczołgać do komputera żeby cokolwiek z siebie wysrać
Pobierz J.....J - @Jacob10294JJ: 

#gogetter #wyjsciezprzegrywu ##!$%@? #rozwojosobistyznor...
źródło: comment_G83bNa4ocFTbgZNjeYKQ2KwhujiT2ULW.gif
  • 12
@Jacob10294JJ: Szanuje Cię za to że niesiesz mądrą wiedzę jaką jest to że nawet z dobrym wyglądem można przegrać. Mimo że uważam blackpill za całkiem sensowny, to przegryw jest zbyt wielowymiarowy żeby sam dobry wygląd był wystarczająco do tego by zostać wygnanym z tagu. Ja z kolei byłem w dośc dlugim związku - ponad 2.5 roku. I tak samo przegrywam. Mój przegryw ma sporo innych przyczyn.