Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CannibalCorpse: to nadal nie jest argument odnośnie kiepskiego poziomu serialu. Więc przekonaj mnie dlaczego miałoby nie być tam "mniejszości etnicznych". Bo pewnie jesteś z tych wyznawców, którzy sobie ubzdurali, że skoro książkę napisał Polak, to musi ona dziac się w słowiańskich realiach. Powiedz mi, gdzie w fantasy masz Słowian?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CannibalCorpse: no dalej nie dałeś mi konkretnego argumentu, poza Twoimi urojeniami odnośnie "czystości rasowej". A nazywanie mnie lewakiem, to idiotyzm z Twojej strony. Coś Ci powiem, choć pewnie nie ogarniesz tego swoim malym rozumiem: nie każdy, kto nie jest prawicowym troglodyta jest lewakiem, baranie
@Acototakiego może dlatego że czarnoskorzy aktorzy są wciśnięci do serialu bez jakiejkolwiek logiki? Więc skoro driady są czarnoskore to spoko z trzymajmy się tego. Ale czemu elfy są i rasy białej jak i czarnej skoro w książkach jak i w seriali pochodza od tych samych przodków i są ta sama linia rodową? Nagła mutacja? I skoro musieli zrobić czarnoskorego człowieka, czarodziejkę, czemu nie na więcej czarnoskórych osób pochodzących z tej samej krainy?