Wpis z mikrobloga

Wiesiek 3
- gra wydana 19 maja 2015
- 100% = 173 godziny grania wg https://howlongtobeat.com/game?id=10270
- również w wersji nosteamowej, bezdrmowej (GOG)
- 70% OFF (8,99 euro) podczas świątecznej wyprzedaży
- pierwszy tak rozpoznawalny tytuł
- DLCki za darmo, expansion packi rozszerzające o kilkadziesiąt godzin rozgrywkę

GTA 5
- gra wydana 14 kwietnia 2015 (na konsole wcześniej)
- 100% = 79,5 godziny grania wg https://howlongtobeat.com/game?id=4064
- wymgany launcher Rockstara
- tylko 50 % OFF (14,99 euro) podczas świątecznej wyprzedaży
- kolejny tytuł z legendarnej serii
- DLCki płatne jako waluta w grze

Czy tu naprawdę rozchodzi się o to multi? Załóżmy, że Wiesiek 4 byłby z multi i również tak bogatą historią co w trójce.

#gry #steam #pytanie #wiedzmin
Pobierz
źródło: comment_JAJcMwFEDFNlCqiM3k8dO0dHVvnCAPK9.jpg

Czy myślicie, że w takim układzie przebiłby on GTA 6, Skyrima 6?

  • Tak 37.7% (23)
  • Nie 62.3% (38)

Oddanych głosów: 61

  • 11
@tazos: no i jak sobie to multi w W4 wyobrażasz? xD siłą wiedźmina (którego imo jest najbardziej przehypowaną grą ostatnich lat) jest fabuła i "wczuwa", czy tam inny klimat - jak chcesz to przenieść na multi?

GTA to może średni/dobry single (w multi nie grałem), ale w multi ludzie po prostu świetnie się bawią - wersja single też jest dobra, bo zobacz ile masz modów, nawet ten, gdzie bawisz się w
@Brzozq: xD no i gdzie widzisz trolling w moim poście? odpisałem, dałem argumenty.

A powiem jeszcze, że C2077 będzie pewnie klapą - tzn grą może być dobra/b. dobra, ale hype jest taki, że jeżeli nie będzie w pudelku talonu na wiadomo co ;) to słabo to widzę.
@tazos: bo worldwide GTA ma dużo mocniejszą pozycję niż Wiedźmin. Śmiem twierdzić że to obecnie najmocniejsza marka growa. Mogą sobie pozwolić na trzymanie ceny nawet tyle lat po premierze bo ludzie i tak tabunami to kupią.
@tazos: w sumie nie bardzo widzę wieśka w multi, może w koopie i czegoś w stylu sezonów jak diablo czy poe.
Dużo zależy tez jak wypadnie C2077, jezeli dostanie z 90/100 w recenzjach to umocni studio wiec i na kolejną produkcje ludzie będą czekali. Rockstar ma bardzo mocną pozycje jako firma która bardzo przykłada się do tworzenia gier, ma solidne tytuły i zakup ich gier nawet w ciemno daje poczucie że