Wpis z mikrobloga

Wstęp: Otwieram tag #czarodziejkiprzeznaczenia bo tak ten gniot powinien sie nazywać. Będę na nim analizował kretynizmy tego gowno serialu. Lauren przejechała po książce walcem i zostało marne gówno. Seriał ma tak multum idiotyzmów, niespójności i nielogiczności ze to głowa mała. Serial ma tyle wspolnego z wiedzminem co kot z kotletem XD zaluje ze netflix sie za to zabrał. HBO by duzo lepiej to zrobiło. Przynajmiej bracia Dumb&Dumber byli wierni książce dopóki był material źródłowy. Natomiast ta idiotka z hameryki wraz grupa swoich progresywnych gowno scenarzystów #!$%@?ła 90% ksiażki do kosza, a z pozostałe 10% przekręciła. Natomiast reszta to nudna i drewniana historia ciri ktora kupy sie nie trzyma i zmyslona głupawa historia yennefer XD Pani Showrunner tak mocno odleciała od ksiązki ze nawet odcinki maja swoje kretynskie nazwy zamiast tytuły rozdziałów na ktorych podstawie sa. Innym w kółko zarzucacie ze nie podobaja sie murzyni - murzyni sa wisienka na torcie #!$%@? tego gniotu i mam zamiar w ogole pominąć ta kwestie. Można by ja pominąć gdyby nie cała reszta.

Odcinek 1 : obiektywne 3/10

- Wiedzmin szuka wójta ale wygadana gówniara go zestepuje XD Nie ma czasu na relacje wiedzmina z wójtem - wiecej cintry!
- Nie ma czasu na cięta rozmowe geralta z hanza Renfri i genialny dialog - szybko szybko CIRI CINTRA XD Lauren juz wczesniej mowiła ze Geralt w serialu bedzie mało mówny - juz wiemy dla czego XD nia ma czasu antenowego na wiedzmina


- NIe ma czasu na relacje geralta z Stregoborem - ani genialne dialogi ! SZYBKO SZYBKO CINTRA - WIECEJ CIRI

- CIRI PRZEZNACZENIE - PEDZIOWATY EIST który wygląda jak rycerz a nie jarł z wysp - nordycki przywódca. Calanthe której bliżej do burdel mamy niz wyniosłej i mądrej królowie.

- Geralt wkoncu nie spotkał sie z wujtem. Za wujta robi smarkula. Wiec sobie zyje w lesie - wiecej ostracyzmu wobec geralta - lepiej zeby nie mial z kim rozmawiac - wtedy nie trzeba tracic czasu antenowego

- Po roochaniu geralt nagle wie z kosmosu co ma sie stac XD tridamskie ultimatum (dla osob nie czytajcych ksiazki - polega na tym ze Renfri wybijałaby ludzi na targu dopóki stregobor nie opusciłby wieży) - po co w ogóle wspominac XD szybciej szybciej XD Juz pomine ze ludzie go tak nie cierpia że spi w lesie - ale choooj geralt jest rycerzem w białej zbroi

- Geralt wpada - z gołą klata bo po co mu zbroja - nie ma zadnego targu, nie ma niczego. Jest za to hanza w uliczce- jakas dretwa gowno odzywka i zaczyna sie siekanie. 15 na 1 - zadne problem !

- Walka z renfri - geralt co 2 ciosy ma hollywodzką pauze i daje sie dzgać to sztyletem to mieczem XD

- Stregobor i mirabelka podjudzaja ludność przeciwko wiesminowi XD Ludzie go nienawidza. Ciekawe dlaczego? Wkoncu wybił w pien 15 chłopa w ciemnej uliczce - niezly #!$%@?

- Geralta mocno ubodło że jakas gówniara kazała mu nigdy nie wracać XD Ma to sens w choooj. Aaaa przeciez to był wujt tylko genialana pani showrunner sama pisze super ksiazki. Gowniara mowi to co wujt - tylko ze wujt dla geralta był ziomkiem - cieszył sie ze geralt przyjechal - nocował go i goscił w swoim domu. I dlatego te slowa miały tak wielki ciężar. Nie wazne - nie ma czasu walec walec szybko szybko

- Scena smierci ciri z calanthe. W środku kisne niemiłosernie. Gra aktorska jest tak dretwa ze Ciri swoja morda mogłaby napalic w kominku.

- Ciri od poczatku JEST POTEŻNA. JEST ZBAWCA SWIATA XD Choj ze juz w nastepnym odcinku Tissaia na magiczne pierdniecie pojawia sie po godzinie na miejscu. Ciri moze robic tkaie kretynizmy jak przwracanie kilku tonowej wieży a później rozstępować ziemie XD nikt jej nie znajdzie. Musi polatac po lesie

- PRZEZNACZENIE PRZEZNACZENIE - znajdz geralta? Po co pokazac wiernie przeznaczenie jak w ksiazkach - lepiej powtarzac w kółko słowo przeznaczenie i wtedy widz zrozumie XD

- Po co bronic sie w twierdzy (tak jak mialo to miejsce w ksiazce) ? Lepiej stac kawaleria i czekac az podejdzie piechota. Wtedy mozna ruszyc 5 metrow przed koniami XDDD Kretynizm goni Kretynizm prosze mirko

- Bramy z gówna - nilfgaard przebija sie przez mury miasta jak przez masło. Jest tajne wyjscie ale szlachta #!$%@? sie trucizna. Ciri ucieka z musiałem i Myszoworem. Ale czekajcie ! Myszowór musi ubezpieczać tyły ! Tak dobrze ubezpiecza ze po sekundzie pojawia sie Cahir XDDDDDD Nie znajac historii pomyślałbym ze magicznie zmienił sie w jeźdźca na koniu. To nic - absurd goni absurd ! szybko szybko

Rzeczy na plus:

Scenografia
Zdjęcia
Cavil
Sceny walki
Dubbing
Rozmowa z koniem

#heheszki #seriale #netflix #wiedzmin
Ataxia - Wstęp: Otwieram tag #czarodziejkiprzeznaczenia bo tak ten gniot powinien sie...

źródło: comment_ys2YITvF78FRy3AQYlO02ymZJVp5fOLc.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@Ataxia: w pełni się z Tobą zgadzam. Ten serial to kretynizm i pomija bardzo ważne rzeczy z książki przy okazji dodając wiele od siebie. Nie mówię że to powinno być 1:1 do książki no ale ludzieee...
  • Odpowiedz
Po co bronic sie w twierdzy (tak jak mialo to miejsce w ksiazce) ? Lepiej stac kawaleria i czekac az podejdzie piechota. Wtedy mozna ruszyc 5 metrow przed koniami XDDD Kretynizm goni Kretynizm prosze mirko


@Ataxia: dodatkowo czekali na posiłki to zamiast grać na zwłokę w twierdzy to #!$%@? idziemy na otwartą bitwe
  • Odpowiedz
@Ataxia: niestety wykopek będzie zadowolony bo murzyn jest co kadr albo cycki brzydkiej hinduskiej yen. Foltest wyglądający jakby pytał o złotówkę geralta na dworcu albo cyganka triss też paskudnie się prezentują.
  • Odpowiedz
@Ataxia:
Mało tego, że ten serial spłyca fabułę książki to sam gubi się w przyjętych konwencjach.

Driady mówią Ciri, że każda osoba, która wchodzi do Brokilonu musi wypić wodę która sprawdzi, czy obcy ma czyste intencje wobec Driad. Ok. Elf i Ciri pija wodę i wszystko jest ok. Nagle 2 odc później do Brokilonu wbija doppler pod postacią Myszowora i mówi Elo ja po dziewczynę Xd Wszystkie Driady zapominają o
  • Odpowiedz
@Ataxia:
Pominąłes scenę śmierci Eista i to jak zagrała to aktorka wcielająca się w Calanthe. Zenua nie z tej ziemi xD - aż się zacząłem śmiać, chociaż miała to być wielka tragedia.
  • Odpowiedz
@Ataxia: zgadzam sie w bardzo wielu aspektach, ale wydaje mi sie, ze powinnismy sie czepiac tego, ze nie ma dokladnego skopiowania wszystkiego z ksiazek. Ale k#$%wa, jak juz zmieniaja, to niech to sie trzyma kupy i bedzie ciekawe. A tu ani sie nie trzyma kupy, ani nie jest ciekawe. Dialogi koszmarnie drętwe. KOSZMIARNIE. Serial oceniam na 4/10. ZLE!
  • Odpowiedz
@Koguy: @jamerokudasaj: ale jak się inspirujesz książkami, to wypada jakoś oddać tą inspirację, nie? xDD
A tak, wszystko na szybko, po macoszemu, spłycone do #!$%@?. Banda Renfri to jakieś tanie dranie za złotą koronę w Nuln, które drużyna postaci w świecie Warhammera #!$%@? na strzała z forehandu xDD Gdzie zaznaczenie kim jest Civril, Piętnastka, Nohorn? Sam wątek Renfri spłycony do granic możliwości. Gdzie jej historia, rozmowy z Geraltem?
Dwa, wydawało mi się, że Stegobor to znajomek Geralta xD że gdy wiedźmin podjechał pod jego wieżę, to czarodziej powitał dawnego znajomego xDD ot #!$%@?, pewnie skleiły mi się kartki w książce.
Wujta nie ma, nagle ma córkę i to córa jest tym NPCem z którym załatwiasz sprawy xD zupełnie tak, jakby w grze nagle postać i skrypty z wójtem się #!$%@?, to devowie postanowili dać takie "rozwiązanie tymczasowe" XDD

#!$%@?ła mnie Triss. Okazuje się, że Triss Merigold najmłodsza czarodziejka mająca faktycznie ponad 30 lat, jest starsza doświadczeniem i
  • Odpowiedz
@Ataxia: Nie podoba mi się ten serial ale weź się dzbanie naucz pisać słowo WÓJT, bo cały wywód o kant #!$%@? potłuc kiedy wyglada jak pisany przez 7-latka
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@advert pierwszy raz jest poprawnie a to drugie na szybko edytowalem i widocznie się #!$%@?. Więc dupa cicho i usuń konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ataxia: BARDZO DZIEKUJE ZA SWIETNE PODSUMOWANIE GOWNA, nawet zaczalem krzyczec w internetach co mi sie nigdy nie zdarzylo, az do teraz.

Ksiazki czytalem z 15lat temu, ale takich dretwych, durnych wydarzen/zwrotow akcji/dzialan nie widzialem jeszcze wczesniej.

Dla ludzi co nie czytali, nie grali to bedzie jak spartakus bez fabuly, duzo pierdu pierdu, szlachtowanie swini i cycki oraz seks dla
  • Odpowiedz
  • 1
@deziom Nie trzeba odwzorować 1 do 1, ale niektóre pomysły całkowicie wypaczają sens postaci/sceny sprawiając że jakieś akcje są totalnie bez sensu. Tak jak szkolenie yenefer
  • Odpowiedz