Wpis z mikrobloga

Jak ja kocham #!$%@? to polskie januszostwo. Serial owszem ma pierdyliard wad ale zamiast się cieszyć że coś na podstawie polskiego materiału źródłowego może za parę lat robić za nową GOT, wy tylko narzekacie i narzekacie. Jak się wyrzuci z głowy że to ma być idealna ekranizacja a potraktuje jako bardzo luźną interpretacje serial daje masę rozrywki jak ktoś lubi ten gatunek, a jak się komuś nie podoba to niech sb Koronę królów włączy.
#netflix #wiedzmin #janusze #polak
  • 23
  • Odpowiedz
  • 210
@Myszerpyszer Kurna jakie kompleksy. To co to, że zagranica zrobiła ekranizacje polskiej książki to nagle mamy chwalić serial tylko z tego powodu? Przecież taka postawa aż krzyczy narodowymi kompleksami. Chcesz to sobie bądź zakompleksionym polaczkiem ci skacze z radości bo zagranica coś polskiego nakręciła ale nie namawiaj do takiej postawy innych.
  • Odpowiedz
@Variv: mnie to cieszy i wszystko co daje rozgłos wszystkiemu związanego z Polską. Jest to dla mnie duma nie kompleks. Niech bardziej pomyślą o sobie ci wieczni narzekacze, gdzie w ich świecie wszystko jest źle i wszystko można zrobić lepiej i lepiej. Czy wy sami jesteście tacy idealni? To jest właśnie ten narodowy kompleks. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Myszerpyszer: po GOT tez byly jazdy za ostatnie sezony i jakos #!$%@? o to nie robiles. Normalna krytyka, bo ludzie znaja historie i swiat wiedzmina. A polactwem i januszostwem jest ten twoj zachwyt, bo amerykanie sie pochylili nad cebulakami.
  • Odpowiedz
@Myszerpyszer UWAGA SPOILER
Dobrz prawisz miras. Gusta są różne i oczywiście serial może się komuś nie podobać. Ja serial obejrzałem jednym tchem i już w pierwszym odcinku podczas tego zbliżenia na błoto wymieszane z krwią podczas sceny walki czy też scen w karczmie poczułem się częściowo jako widz, który nie tylko ogląda ale jest częścią wydarzeń i czuje ten smród wymieszany z potem, ścieżka dźwiękowa też zasługuje na pochwałę. Główny aktor umiejętnie
  • Odpowiedz
@Boski_Zigolo wyobraź sobie że nikt by nigdy na nic nie narzekał i niczego nie krytykował. Masz dziurawa drogę pod domem fajnie że jest w ogóle droga. A jak zaczniesz narzekać itd to może ktoś coś w końcu z tym zrobi i będzie nowy asfalt. Grę o tron każdy krytykował za ostatni sezon i ostatnia bitwę a przecież można powiedzieć że dobrze ze w ogole był ten sezon i się czepiacie co do
  • Odpowiedz