Wpis z mikrobloga

to było tak...
wczoraj napalilem sobie w kominku.... temp w domu byla ok 26C
to powinno wystarczyc na ok 2 dni... nie spada ponizej 20C
uwalilem sie na rozkladanym fotelu z piwskiem.
budze sie o 4 rano...
zimno az dreszcze mnie lapaly
pattrze.... drzwi otwarte
wtf
wchodze na kamere zeby zobaczyc czy cos odwalalem po piwsku...
na kammerze....
pies spi.....wstaje i idzie do drzwi... otwiera i wraca na swoje miejsce....nawet nie wyszedl z domu.
a teraz mam w domu 19C :/
#takaprawda #zwierzaczki
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@zosiasamosia1: @Shmit: @Krupier: Mireczki jak wy możecie żyć w takim gorącu? 19 stopni? Przecież to człowiek tylko leży i się poci.

13 idealna temperatura, do większości pożywienia nie trzeba nawet lodówki używać bo przetrwa do rana, rachunki praktycznie zerowe

Ja mam teraz 10 stopni, krótki rękawek, kawusia, tak trzeba żyć
  • Odpowiedz
@Shmit: ile wazysz? Zaloze sie ze nie masz wiekszych wymiarow niz ja. 118 kg, 195. Klata 115, bic 47. Pewnie jakis szczawik 80 kg i mysli ze jest koksem. Widzialem takich u mnie na silowni. Nawet nie potrafili zrobic 10 powtorzen ze sztanga 60-70 kg. Lamusy.
  • Odpowiedz
@Shmit Wszystko spoko, ale zdajesz sobie sprawę, że według zaleceń medycznych temperatura w pomieszczeniu dziennym powinna wynosić 22 stopnie Celsjusza? W łazience więcej. Gdy w domu jest noworodek temperaturę powinno się podnieść o ok 1 stopień.
Poziom tego gościa jest poniżej krytyki, ale to Ty nie masz tu racji.
  • Odpowiedz
@miki4ever: W Niemczech w barakach, jak jedziesz rwać szparagi?


Człowieku, podaj jakieś uzasadnienia, naukowe artykuły, bo #!$%@? twojej matki się nie liczy. Oszukała cię, serio, żeby było taniej xD

@onuceSzatana: To poczytaj sobie badania, tak - zycie w delikatnym chlodzie spowalnia procesy metaboliczne
  • Odpowiedz
@kiszczak: tak zgoda, jak masz małe dziecko to powinno być cieplej. Nikt nie pisał o temperaturze kiedy masz dziecko. Pisałem o sytuacji standardowej. Oczywiście jednemu będzie zimno jak będzie 25 stopni a inny będzie się gotować przy 22. Natomiast zalecane temperatury to taki zakres jak podałem. Kwestia nawyków i stylu życia. A co do jego poziomu to szkoda męczyć klawiaturę
  • Odpowiedz