Wpis z mikrobloga

to było tak...
wczoraj napalilem sobie w kominku.... temp w domu byla ok 26C
to powinno wystarczyc na ok 2 dni... nie spada ponizej 20C
uwalilem sie na rozkladanym fotelu z piwskiem.
budze sie o 4 rano...
zimno az dreszcze mnie lapaly
pattrze.... drzwi otwarte
wtf
wchodze na kamere zeby zobaczyc czy cos odwalalem po piwsku...
na kammerze....
pies spi.....wstaje i idzie do drzwi... otwiera i wraca na swoje miejsce....nawet nie wyszedl z domu.
a teraz mam w domu 19C :/
#takaprawda #zwierzaczki
  • 129
hamuj piętą gościu bo próbujesz mnie obrażać. Poszukaj w sieci, wszędzie podają 17-21, 18-21 stopni. A to ze mieszkasz w jakiejś norze gdzie ci wieje to musisz grzać do 28 stopni


@Shmit: no i masz rację i nie słuchaj #!$%@? tego typa (polecam czarnolisto, już z nim ostatnio "dyskutowałem", ot głupek).

Wiadomo, że każdy odczuwa inaczej temperaturę, ale 20-21 stopni to jest max jaki powinien być na chacie, a w sypialni
@Shmit: daj spokój. On pod twoją gównoburzą o rondzie w Szczecinie się udzielał, już wtedy pokazał brak wiedzy więc szkoda nerwów i czasu na takich ludzi.

BTW, okno w sypialni to mamy 24h na dobę otwarte, w tym roku zamknąłem dopiero na początku listopada jakoś. XD
@Krupier: chciałbym spotkać takiego typa który bez powodu obraza i wyzywa. Pokazałbym mu wtedy małe mma xD niektórzy ludzie myślą ze po drugiej strony siedzi taki suchoklates jak on a tu NIESPODZIANKA xD
19*C, coś pięknego :) Najlepsza temperatura! Zawsze w biurze ustawiam sobie 18-19, do max 20*C. Jak zachodzę do kogoś kto ma ustawione 24*C to czuję się jakbym nie miał czym oddychać, i prawie od razu jest mi gorąco ;p Musiałbym chyba w samym t-shircie siedzieć w takiej temperaturze :P
@Shmit: tak samo jak ty myslisz ze jak wazysz te marne 80-85 kg i masz maks 180-185 to po drugiej stronie nie moze siedziec lysy koks 120 i 195 cm. Tak wiec wstawaj bo zesrales sie albo jak jestes taki chojrak to podaj mi swoj adres to ja chetnie cie odwiedze krasnalu. Czy tylko straszyc potrafisz?
szkoda tylko ze ten portal poszedł w takim kierunku ze mnóstwo tu takiej patologii


@Shmit: od tego jest czarnolisto (czasem można sobie zerknąć na dany post żeby utwierdzić się w przekonaniu, że jednak dana osoba słusznie tam trafiła :P).