Wpis z mikrobloga

@gleorn: ale wiesz, że bokserki czy majtki poporodowe to bielizna a bikini to konkretny wzór stroju kąpielowego?

Rozwiniesz o co Ci chodzi z tym krojem babcinym w tym przypadku?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ntdc: proste. Wyobraź sobie że chcesz sobie założyć stare podziurawione gacie, jakiś poplamiony stanik, a jakiś debil chce to oglądać. Za to strój kąpielowy jest zakładany po to żeby go pokazać
@Sefton:

Bikini z natury kroju więcej odsłania niż bielizna. Wiesz czym jest bielizna i jak wygląda?

A kobietę w koronkowej bieliźnie widziałeś? Stringach?


@gleorn: ale co to ma do rzeczy, widziałem w internecie i to nie tylko na zdjęciach? Przecież to jeden z wariantów bielizny...
@Sefton Brakiem koronek - póki co, w naszej kulturze koronki są elementem intymnym, jawną zachętą do seksu. Są w domyśle zarezerwowane dla partnera, a nie dla ludzi postronnych. Bikini wygląda wyraźnie inaczej, nie kojarzy się z zachętą do pójścia do łóżka. Inny powód - wbrew częstym wyobrażeniom mężczyzn, kobiety nie posiadają pasującego kompletu eleganckiej bielizny na każdy dzień tygodnia. Po pierwsze - z reguły te ładne komplety nie są zbyt wygodne, a
@ntdc: @Sefton: Kurła ludzie to proste. Jak laska ubiera bikini, to jest na to przygotowana (wydepilowana itd), a jak ktoś ją przypadkowo nakryje w bieliźnie to bardzo możliwe że zobaczy rzeczy, których ma nie widzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja też chodzę po plaży w kąpielówkach, ale nie chcę być widziany w cottonworldach.
@Sefton: Bielizna często jest bardziej delikatna, prześwitująca. A przez bikini dużo nie prześwitujeee.


@Bandzz: Chyba nie rozumiesz. Bielizna to kategoria, bikini to konkretny model.

Czy każdy samochód ma napęd na 4koła i skórzaną tapicerkę? Tak samo z bielizną.
@ntdc: @Sefton: Kurła ludzie to proste. Jak laska ubiera bikini, to jest na to przygotowana (wydepilowana itd), a jak ktoś ją przypadkowo nakryje w bieliźnie to bardzo możliwe że zobaczy rzeczy, których ma nie widzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja też chodzę po plaży w kąpielówkach, ale nie chcę być widziany w cottonworldach.


@mayek: Trochę tak ale nie do końca ( ͡° ͜ʖ