Wpis z mikrobloga

Tu chodzi o kontekst

@Sefton: No kontekst jest taki sam jak w sytuacji, że jej niebieski może ją złapać za tyłek a Ty nie.


@mayek: No właśnie. Może ale nie zawsze. Tak samo jak bielizna to nie majtki z dziurką i prześwitujący biustonosz
@Shatter: Nadal nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Jakakolwiek zmysłowość itd nie polega tylko na pokazaniu się w bieliźnie. Ściągasz bluzkę, raz dwa zakładasz drugą, spodnie ściągasz i nawet siadasz zakładając inne... Co tam niby ma być widać? xD Już nie wspominając, że są transparentne bluzki, są takie z mega wyciętym bokiem od pachy, że cały stanik z boku widać, są takie siateczkowe... Tak samo niejeden kostium jest mega wycięty I
ale to coś złego, że chcemy aby facet nam się podobał wizualnie?


@madziax3: nie, ale innaczej reagujecie jak w bieliźnie nakryje was podobający się wam typ, a inaczej jak brzydki..

póki co, w naszej kulturze koronki są elementem intymnym, jawną zachętą do seksu


@ryba_twojej_mieczty: zapraszają zwłaszcza te różowe którym wystaje taki stanik spod bluzki intencjonalnie.. xD
weź nie powielaj głupot, że koronka jest zastrzeżona tylko do łóżkowych sytacji

to jest
@PeterFile: spoko ale mów sam za siebie. Tutaj wykopki szkalują brzydsze często grubsze kobiety, a jak kobieta inaczej reaguje na przystojnego faceta niż na tego brzydszego to jest kurva oburzenie i b0l sraki. Niedługo będzie 2020 i mam nadzieję, ze w końcu się obudzicie że kobiety też patrzą na wygląd tak samo jak i wy to robicie.
@madziax3: nie ogarniasz o czym mówisz. nie mam o to bólu dupy, bo akurat na powodzenie nie narzekam, więc źle trafiłaś. do tego żaden facet sobie z tego nie robi problemu.
argument o podaniu który to mamy rok to już parodia tej rozmowy xDDDDD
@PeterFile: Yyy ogarniam? Mówisz, że kobiety inaczej traktują przystojnych facetów. Ale faceci tez tak robią. Widzę po sobie. Kiedyś ważyłam 28 kilo wiecej niż teraz (jak miałam 18 lat), miałam trądzik i jak myślisz faceci traktowali mnie tak samo jak ładne dziewczyny? Otóż nie.