Wpis z mikrobloga

#wykopaka

Zgodnie z obietnicą i my wzięliśmy udział w tym roku! Przygotowana przez nas paczka została już odebrana (hej, Mirku, nadal czekamy na jakikolwiek znak życia z Twojej strony!), podobnie jak i przygotowana "dla nas".

@kenq miał trochę mniejszy problem z wyborem prezentu niż w przypadku innych wykopaczek, ale i tak przygotował zacną paczuchę (a nawet dwie, bo całość była za ciężka na jedną paczkę kurierską!). Zwierzaki w "Psim polu" (schronisku) na pewno skorzystają, szczególnie w okresie zimowym. Szacun dla tego Mirka za wywiązanie się z zabawy i zrobienie dobrego uczynku!
Fantazmaty - #wykopaka

Zgodnie z obietnicą i my wzięliśmy udział w tym roku! Przyg...

źródło: comment_fLQO4XVYYMIfqA1gtThKuhVAqeYfMTiC.jpg

Pobierz
  • 29
@Zaff: od siebie dodam, że warto zamówić cały zestaw przez internet, są strony na zoo, w takich ilościach wyjdzie tanio a jest tam dużo dobrych karm. Tak w razie, gdyby ktoś kiedyś chciał zrobić podobny uczynek. GranCarno, Purizon, Brit Premium chyba są dobre i tanie :) Niedługo planuję zrobić coś takiego i cenowo wychodzi podobnie, co ten marketowy syf. Ale za pomoc zawsze plus, lepsze to niż glodujace psy!
@Harmideron: @Zaff: Nie mam zwierząt i nie znam się na psich karmach, tym samym nie czytam artykułów z oświadczeniami schronisk. Przeczytałem jednak list do mnie, żeby nie kupować najdroższych markowych karm bo zwierzaki zadowolą się i tymi z niższej półki. Nie znam też sytuacji i prestiżu schroniska, tak więc zamiast wysyłać dwa opakowania karmy, postanowiłem wysłać więcej. No cóż, mam nadzieję, że znajdą się w danym schronisku zwierzaki, które jednak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Hiczkax: są schroniska które biorą tylko karmę premium, a jak przyniesiesz im Pedigree to spłyną ci w twarz xD wiem, bo koleżanka brała ślub i chciała karmę to jej kazałam dzwonić i pytać czy wezmą karmy z supermarketu to parę odmówiło xd
@kenq: @Fantazmaty: spokojnie, karma raczej się nie zmarnuje ale na przyszłość lepiej kupić mniej a trochę lepszą- warto pomagać z głową :) nie musi to być od razu wolf of wilderness, ale z takich przystępnych cenowo warto spojrzeć np. na arion, bosch czy puszki rocco (ostatnio na zooplusie była promocja- 24 puszki po 800g za 110zł) :) a z biedronkowych czarne karmy mają dużo lepszy skład od tych niebieskich (dla
@absinth: puszki Rococo maja swietny stosunek jakosc cena.
Z suchej obecnie testuje Eukanuba i Wolf of Wilderness. Polecisz cos z suchej dla aktywnego psa (samoyed 1.5 roku), chetniej je, jak ma regularnie zmieniane smaki/firmy.
@3t3r ja brałem ostatnio dla kundelka Arion suchą. Trochę gorsza niż WoW, ale 15kg za 118zl. Z mokrej "Dolina Noteci" ma spoko stosunek jakości do ceny, albo "Premiere"