Wpis z mikrobloga

Mircy, powiedzcie mi, czy to normalna sprawa związana z okresem przedświątecznym, czy mam się zacząć bać? Bo w czwartek tydzień temu zamówiłem nowe buty, zostały wysłane dzień później pocztą polską uslugą Pocztex48 i równo od tygodnia ani słychu, ani dychu po paczce, na tracking w załączniku, co Wy o tym myślicie? Mogę napisać do jakiegoś service desku Poczty Polskiej i spytać się, dlaczego paczka krązży tylko po jakichś terminalach? Z góry dzięki za pomoc

#pocztapolska #poczta #kurier #kurierzy
Pobierz p.....z - Mircy, powiedzcie mi, czy to normalna sprawa związana z okresem przedświąte...
źródło: comment_Bkt8gmkQb08Fvfd9rjmjbphRC1sOaElJ.jpg
  • 6
@paprykasz:
Jak mieszkasz w Poznaniu, to WER Komorniki powinien być ostatnim punktem, bo na terenie miast wojewódzkich paczki doręczane są bezpośrednio w WERów z pominięciem lokalnych placówek pocztowych (chyba, że to odbiór w punkcie).

Odnośnie takiego przerzucania przesyłki pomiędzy WER-ami, to wygląda na błąd w adresie (kod pocztowy)
Napisz na kontakt@poczta-polska.pl i poproś nadawcę o dane na które wysłał przesyłkę (najlepiej o przesłanie etykiety na e-mail).