Wpis z mikrobloga

Pytanie do ludzi, którzy uprawiają mityczny segz, glownie do onsow z tindera, którzy dużo ruchają. Które lepsze w łóżku - Polki czy Ukrainki?

#seks #tinder

Które lepsze?

  • Polki 30.9% (30)
  • Ukrainki 69.1% (67)

Oddanych głosów: 97

  • 13
Ogólnie to Ukrainki są fajniejsze ale tylko w mózgach osób nietrzymających


@windows95: Nie wiem co to znaczy, ale mogę potwierdzić, że główną wadą Ukrainek jest to, że zwykle nie dają żadnego wyzwania intelektualnego i wystarczy po prostu być spoko, nie trzeba się jakoś super starać. Oczywiście większość Polek też taka jest, ale mimo wszystko da się trafić wśród nich ciekawe charaktery.
@puzonyyx: ja może nie mam jakiejś wielkiej styczności z Ukrainkami, ale mam wrażenie, że oba jakby bardziej są hmmmm wdzięczne? Nie są chyba tak roszczeniowe jak Polki (ofc nie wszystkie). Ale zastanawia mnie też czy nie jest to spowodowane tym, że może się trochę boja, bo są na obczyźnie? Polacy akurat są nietolerancyjni i nie wiem czy to, że Ukrainki moim zdaniem są z reguły milsze nie jest spowodowane tym, że
@Arturoholik: Założenie jest słuszne, bo tak jest, natomiast z innych powodów. One po prostu mają dosyć niskie poczucie własnej wartości i dla nich Polak jest trochę jak Niemiec dla Polki - facet lepiej zarabiający, na wyższym poziomie społecznym. Dlatego są sympatyczne, wdzięczne i chętnie wchodzą w relacje z Polakami. Zauważ, że w drugą stronę to nie działa - Ukrainiec w Polsce ma raczej ciężko, a Polak w Niemczech to dla Niemek
@Arturoholik: To nie tyle spostrzeżenie, co po prostu konstrukcja społeczeństwa - kobieta zawsze wybierze kolesia, który jest od niej wyżej na drabince społecznej. Kobiety z kasy w Biedronce biorą kolesi z korpo, laski z korpo oglądają się za prezesami, a panie prezes szukają dyrektorów-milionerów. Tak było jest i będzie, więc jak się nie ma mordy na 10/10, to trzeba robić hajs i tyle.