Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Joii: większość homofobów ma nasrane w głowie ideałami mężczyzny, bo przecież mężczyzna to musi się babami interesować, ubierać jak wsiur, nie dbać o siebie bo inaczej to pedał albo lizuś. Bo przecież trzeba być mężczyzną, a mężczyzna i chłopak to przecież JAKIEŚ TOTALNE WYNATURZENIE i nie-męskość. Homofobki to dzbanki, i denerwuje mnie że przez takich ludzi mam problemy z byciem szczęśliwym
  • Odpowiedz
Ha, jestem homofobem. Nie mam problemów z własną sexualnoscia. Nie lubię gejów z wielu powodów i nie są to moje wymyślone rzeczy, w sensie nie wyolbrzymiam czy nie hiperbolizuje. Mężczyzna nie musi być wsiurem, ma a nawet powinien dbać o siebie. I nie nazywaj kogoś kto woli cycki od parów dzbanem. Chcesz być pedałem bądź se ale nie mów że mam nasrane w glowie. Nie lubię pedałów, gejów, pedofilów. Czarnych, muslimow, tych
  • Odpowiedz
@Dziekan1994 nie było słowa o tym wprost. Swoje w temacie napisałem, i nie, nie będę tolerował kogoś kto życzy mi jak najgorzej tylko dlatego że się taki urodziłem i dzieli poglądy z ludźmi którzy chodzą i rzucają w ludzi kamieniami na marszach. Tak samo z innymi którzy mają wyprane mózgi religią i chcą zabijać innych. Ale serio nie widzę powodu by nie lubić kogoś tylko dlatego że urodził się inny i nie
  • Odpowiedz