Wpis z mikrobloga

Uważajcie na aplikację #allegro jeśli razem z towarem chciecie kupić #allegrosmart. W sobotę kupowałem jeden produkt i z racji tego, że smark na miesiąc kosztuje tyle samo co wysyłka to wybrałem tę opcję. Płatność z jakiegoś znanego tylko mojemu gównianemu bankowi powodu nie przeszła, więc kliknąłem "ponów płatność" i wtedy aplikacja allegro wywinęła numer i odznaczyła zaznaczony wcześniej pakiet smart. Z racji takiej samej kwoty nie zauważyłem różnicy i zorientowałem się dopiero, gdy chcąc zamówić kolejną rzecz zobaczyłem że smarta nie mam. Szybki kontakt z supportem allegro i dowiedziałem się, że mam się walić na ryj bo nie zapłaciłem za smarta tylko za wysyłkę i w ogóle o co ci chodzi, ale że nam zależy to dostaniesz 10 monet jak kupisz smarta drugi raz. #uwazajcie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień dobry. Nie można odznaczyć "Smarta" przy definiowaniu płatności. Jeśli usługa jest aktywna, a Ty wybierasz "smartową" opcję dostawy system automatycznie odliczy koszt dostawy na nasz rachunek. Podeślij szczegóły zamówienia w wiadomości prywatnej. Jeszcze raz sprawdzimy, co się stało. Przy okazji przykro nam, że masz niemiłe doświadczenia z naszym działem obsługi. Mamy nadzieję, że następny kontakt z nami będzie bardziej satysfakcjonujący.
  • Odpowiedz