Wpis z mikrobloga

@MementoMori49: podobną sytuację miała moja siostra w poniedziałek rano, jak to najstarszy powiedział że musi uzupełnić braki w ćwiczeniach na dziś (czyli poniedziałek), a do wyjścia do szkoły było 30 minut a przedmiot to angielski gdzie ona "ne mogu govori po angliyski"
  • Odpowiedz
Gdyby mi dziecko przyniosło questa, np w wyciaciu u szklarza małych lusterek pod kalejdoskop (moj przypadek)


@dejwis: jak byłem w podstawówce, nie pamiętam w której klasie, ale na pewno któraś z niższych, dostałem właśnie takiego questa. Poszedłem do ojca, a on mi tylko powiedział adres szklarza, nawet kasy mi nie dał (a nie miałem wtedy oczywiście żadnych swoich funduszy). No to poszedłem do tego szklarza, bo na autobus też nie
  • Odpowiedz
@MementoMori49: ja kiedys chciałem sb klej kupić, a ona mi mówi, że nie ma pieniędzy (,

Nie zapomnę do końca życia sytuacji : ja lwl 6, koleżanka miała takie fajne kredki, mega drogie jak na tamte czasy dla nas, i tak mega poprosiłem mamę o nie, jak mi je kupowała miała takie coś w oczach, że no że to dla niej dużo ale oddałaby wszystko nam
  • Odpowiedz
  • 0
@abcdefghijklmn Mam, w oststnim wpisie nawet pytałam się o leki. Ale to nie zmienia, że poleciałam troche pół żartem, pół serio xD
Martwi się lekarz i rodzina, a w internecie lubie pośmieszkować ()
  • Odpowiedz