Wpis z mikrobloga

Nie ma jakichś kołczów od wyciągania ludzi z przegrywu? Przecież to nie powinno być takie trudne nauczyć #!$%@? podstawowych zachowań, normickich gestów, mimiki twarzy, co można a czego nie można mówić i jakim tonem, żeby wywołać u normictwa pożądane reakcje. Bym chętnie zapłacił np 200 pln / h za takie coś, 20-30 sesji w mieście by myślę spokojnie wystarczyło.

#przegryw ##!$%@? #wychodzimyzprzegrywu
  • 14
@hansschrodinger: Miałem teraz dziewczynę przez kilka miesięcy i byłem nadal #!$%@?ą, tylko ruchającą. Zmieniło to tak niewiele, że nie mam najmniejszej ochoty wydawać kasy na żadne sponsoringi ani divy. Ta cała obsesja na tagu na punkcie ruchania to temat zastępczy z dupy.
@fizol-umyslowy27k: a tam miras, to ty jesteś wygryw whui, tam gdzie u ciebie podłoga to u wielu na tym tagu jest sufit. Nie może być z tobą tak źle skoro miałeś różową. Jeśli masz problemy z głową to trzeba do psychiatry miras. Dobre leki potrafią zdziałać cuda, wiem po sobie.
@fizol-umyslowy27k: mogę powiedzieć co nieco po sobie. A mam min. Hipoleksje i kilka innych zaburzeń :)
Po pierwsze to szacun że widzisz że jest problem i chcesz coś z tym zrobić i co nieco już ogarnąłem.
Jeśli faktycznie masz nerwice to najpierw ja się zajmij i zapisz się na dobrą terapię CBT - ta terapię sama w sobie zawiera wiele ćwiczeń które podbuduja ci pewność siebie. Depresję też będziesz musiał podleczyć