Wpis z mikrobloga

Szanowni Mircy,

Mamy dla Was #rozdajo ! Do wygrania zegarki marki Goodyear (nasze najlepsze-najdroższe ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Nagrody:
1. Dowolny zegarek Goodyear
2. 50% zniżki na dowolny zegarek Goodyear
3. 30% zniżki na dowolny zegarek Goodyear
Produkty do wyboru na naszej stronie https://zegarki-guardo.pl/shop/kategoria/zegarki-goodyear/

Zasady:
1. Zostaw plusa i napisz komentarz. Temat jaki podstawiamy to: Jak zegarek Goodyear pomoże Ci w osiąganiu postanowień noworocznych (lub dowolnych innych, nawet z #przegryw możecie wychodzić z naszym produktem, bylibyśmy zaszczyceni). Trzymanie się tematu nie jest warunkiem niezbędnym do zwycięstwa.
2. Zwycięzcę wybieramy według własnego uznania, całą firmową ekipą Guardo. Zapewniamy jednak, że postaramy się, aby wyniki były zgodne z wolą wykopu. Rozstrzygnięcie jutro o 14:30!

Dodatkowo, dla wszystkich Mirabelek oraz Mirków mamy 15% #kodyrabatowe na zegarki Goodyear. Do wykorzystania na naszej stronie https://zegarki-guardo.pl/


Kod łączy się ze zniżkami za drugie lub trzecie miejsce. Wysyłka oczywiście na nasz koszt!

#zegarki #guardo #zegarkiboners #watchboners

Wprawdzie chwilowo skończyły nam się koty, ale myślę, że ta pani też się nada
Zegarki_Guardo - Szanowni Mircy,

Mamy dla Was #rozdajo ! Do wygrania zegarki marki...

źródło: comment_wyjVPakTGFz8tXe485LMRouUjqzT4UKd.jpg

Pobierz
  • 172
  • Odpowiedz
  • 1
"Jak zegarek Goodyear pomoże Ci w osiąganiu postanowień noworocznych?"

Myślę, że jak najlepiej pomoże ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ogółem byłby fajnym uzupełnieniem całego ubioru :)
  • Odpowiedz
@Zegarki_Guardo Zegarek Goodyear tak średnio pomoże mi w osiąganiu postanowień noworocznych, ale za to rozwiąże mój odwieczny problem: co wręczyć niebieskiemu na urodziny, żeby nie zbankrutować, a jednocześnie, żeby prezent był na poziomie. Ma urodziny niedługo po Nowym Roku, kiedy kiesa jeszcze pusta po prezentach świątecznych, przez co już od lat, doprowadza mnie w tym okresie do stanu ekstremalnej gimnastyki finansowej.
  • Odpowiedz
@Zegarki_Guardo: Przeczytałem sobie i w sumie dobrze jakieś postanowienie sobie założyć. Może z zegarkiem przestanę się wreszcie spóźniać na zajęcia. Tak, to nadaje się na postanowienie noworoczne.
  • Odpowiedz
Jak zegarek Goodyear pomoże Ci w osiąganiu postanowień noworocznych (lub dowolnych innych, nawet z #przegryw możecie wychodzić z naszym produktem, bylibyśmy zaszczyceni).


@Zegarki_Guardo: Jestem w trakcie robienia licencji dla pilota. Jak mi się uda to wszystkie uprawnienia zdobyć to nie spóźnię się na wasz lot a więc nie będziecie mieli opóźnienia. P.S. Szukałem zegarków tematycznych typu motoryzacyjne czy właśnie lotnicze ale nie znalazłem więc powód jak powyżej ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Zegarki_Guardo: Dzięki zegarkowi Goodyear będę miał przynajmniej jedną markową gumę, a nie tylko Dębice.

PS. Brakuje modeli z typowo bieżnikowym paskiem. Seria G.S01220 nie liczy się (przykład: Chopard MILLE MIGLIA)
  • Odpowiedz
@Zegarki_Guardo: Dej złotego sikora, będę gangsta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój ziomo w 1 LO zjarał GoodYear'y staremu od merca
Mój ziomo miał złoty sikor, starego Orienta
Mój ziomo wiedział jak bardzo być gansta
I łapał maturzystki za cyc, a nam pękały serca

My to zegarkoszpanerka (My to!)
Zegarkoszpanerka (My to!)
Zegarkoszpanerka (My to!)
Zegarkoszpanerka (My to!)
Zegarszpanerka

My z majcy do przyrki na korki krucjaty
Basen,
  • Odpowiedz